لیزو با یک لباس نقره‌ای و با کفش‌های پاشنه‌دار برای پوشش‌های متنوع، جذاب به نظر می‌رسد – اخبار کفش


امسال قرار است سال لیزو باشد. این خواننده برنده گرمی آخرین ستاره ای است که روی جلد Variety زیبا شده است. او با ژست گرفتن در لباسی الهام‌گرفته از دهه 1920 با صندل‌های پلتفرم نقره‌ای، اینترنت را شگفت‌زده ترک کرد. سیلوئت متالیک با بند های دوگانه انگشتی، یک زیره درشت و یک پاشنه انباشته درشت کامل بود. برای اینکه جذابیت بیشتری به ظاهرش ببخشد، موهایش را کوتاه کرد و سایه چشم درخشان و گوشواره های الماسی به آن اضافه کرد.

در شماره جدید، هنرمند “حقیقت صدمه می زند” در مورد تغییر گفتگو در مورد مثبت بودن بدن، از دست دادن نقش بزرگ دیزنی و نمایش واقعیت جدید خود، “Lizzo’s Watch Out For The Big Grrl’s” صحبت می کند. این مجموعه تلویزیونی که در 25 مارس در Prime پخش می شود، به عنوان تلاقی بین “مدل برتر بعدی آمریکا” و “مسابقه درگ روپاول” توصیف می شود – رقصندگان با هم زندگی می کنند در حالی که برای فرصتی برای پیوستن به لیزو روی صحنه در بونارو در ماه ژوئن رقابت می کنند.

«من فکر می‌کنم که ارگان‌های بزرگ‌تر در صنعت بی‌ارزش شده‌اند، ما نماینده‌ای نمی‌گیریم زیرا شغل پیدا نمی‌کنیم. ما شغلی پیدا نمی کنیم چون کارگزار نداریم. تو فقط داری پینگ پنگ بازی میکنی بسیاری از دخترانی که با من می رقصند، پس از شروع کار با من، نمایندگانی پیدا کردند، زیرا آنها جریان درآمد قابل قبولی ایجاد کردند. از این بابت ممنونم، اما هنوز هم مضحک است. این دختران باید هر چه زودتر نماینده شوند. امیدوارم این نمایش به این موضوع کمک کند، “او توضیح داد.

خواننده “Rumors” همچنین درباره از دست دادن نقش خود در نقش اورسولا در بازسازی لایو اکشن آینده دیزنی، “پری دریایی کوچک” صحبت کرد. اگرچه این نقش در نهایت به ملیسا مک کارتی رسید، او به ورایتی گفت که نقش او چگونه خواهد بود.

“همه می دانند که من برای اورسولا در “پری دریایی کوچولو” تست دادم، و آن را دریافت نکردم. اما می دانید، من خوب هستم. این ربطی به اورسولا ندارد، اما من آنجا بودم تا از اورسولا یک الاغ بزرگ بسازم که می لرزد. ،” او گفت.

از طریق گالری کلیک کنید تا تحول سبک لیزو را در طول سال ها مشاهده کنید.