لباس‌های فشن فوروارد Ciara Model Four را در ویدیوی اینستاگرام – Footwear News ببینید


اگر از طریق پیوندی در وب‌سایت ما، یک محصول یا خدمات بررسی شده مستقل را خریداری کنید، Footwear News ممکن است کمیسیون وابسته دریافت کند.

سیارا می داند که چگونه در لباس پوشیدن، تطبیق پذیری خود را نشان دهد. خواننده “1.2 Step” روز چهارشنبه ویدیویی را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت که نشان می داد او در حال قدم زدن در چهار قیافه مختلف است که فید اینستاگرام و فرش قرمز او را زیبا کرده است.

در مورد لباس اول، سیارا یک تی شرت سبز لیمویی پوشیده بود که در یک جفت شلوار جین کاملا مضطرب Levi’s قرار گرفته بود. او با یک جفت عینک آفتابی مربعی شیک، دسته ای از گردنبندهای چند لایه و تعدادی دستبند در هر بازو اکسسوری کرد.

روی پاهایش، او یک جفت صندل مشکی بند دار پوشیده بود که لباس غیررسمی او را تقویت می کرد و حدود سه اینچ به قد او اضافه می کرد.

برای ظاهر دوم، سیارا یک عدد جین سر تا پا متشکل از یک تاپ جین پوشیده بود که دارای لایه های جین متضاد روی سطح لباس بود. او پیراهن را در یک شلوار جین استیلتو قرار داد که به‌طور یکپارچه لحظه‌ها را به هم گره می‌زند – به معنای واقعی کلمه. برای لوازم جانبی، او یک سری گردنبند به دور گردنش و یک کمربند طلایی و نقره‌ای می‌بست که جذابیت‌هایی را آویزان می‌کرد و حرکتی را به گام‌های سیارا اضافه می‌کرد.

لباس سوم یک لباس مشکی جسورانه بود که دارای بند های نازک و یقه دلخواه بود. این لباس روی یقه تزیینات فلزی داشت و طرحی کم ارتفاع داشت و یک تکه پارچه از قسمت جلوی لباس در وسط آویزان بود. او با دو گردنبند الماس و انبوهی از دستبندهای طلا تزئین کرد. برای تثبیت همه چیز، سیارا یک جفت چکمه بلند چرمی مشکی را انتخاب کرد که تزئینات یقه یکسانی روی کفش‌ها پخش شده بود، فقط در فرمت بزرگ‌تر.

و در نهایت، سیارا یک لباس مشکی جسورانه به تن کرد که دارای یک استایل برش متقاطع بود که همچنین دارای یقه‌ای فرو رفته و دو چاک در دو طرف قسمت بود. سیارا برای پایان دادن به آن، یک جفت صندل مشکی پاشنه گلادیاتوری پوشید که برای ظاهری پیچیده تا ساق پا بسته بود.

خواننده “Got Me Good” مسیر خود را در صنعت مد نیز ایجاد کرده است. او کمپین ها و قراردادهای مشارکتی با Kohl’s، Nike و Roberto Cavalli دارد. و در حال حاضر، او و همسرش در تجارت خود به نام The House of LR&C همکاری کرده‌اند که تلاش می‌کند محصولاتی از برندهایی ارائه دهد که مظهر عشق، احترام و مراقبت هستند و به جهان هدیه می‌دهند.

از طریق گالری کلیک کنید تا تکامل سبک Ciara را در طول سال ها مشاهده کنید.