صندل های پارچه ای تری Bottega Veneta Chrissy Teigen – اخبار کفش


اگر از طریق پیوندی در وب‌سایت ما، یک محصول یا خدمات بررسی شده مستقل را خریداری کنید، Footwear News ممکن است کمیسیون وابسته دریافت کند.

کریسی تیگن ضربات درخشان خود را به شیوه ای شیک نشان می دهد. ستاره «کورت کریس» روز چهارشنبه ویدیویی را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت که این مدل را نشان می داد که یک جفت کفش سرگرم کننده و پر جنب و جوش را به نمایش می گذارد.

در مورد این مجموعه، تیگن یک کت سایز بزرگ پشمی خاکستری به تن کرد که طرحی دو سینه داشت و چندین دکمه مشکی در سراسر لباس داشت. در زیر، او یک برالته سفید Balenciaga پوشیده بود که یک حس اسپرت-کژوال به لباس او اضافه می کرد. در نیمه پایینی، او یک جفت جین مخروطی و سبک به تن کرد که دارای سوراخ‌هایی روی زانو و یک سجاف فرسوده در پایین شلوار بود.

در پایان، تیگن یک جفت صندل نارنجی Bottega Veneta Easy Towel Bow Mule پوشید که دارای یک پاپیون بزرگ صیقلی در جلوی کفش بود که به عنوان بند پنجه دو برابر می شد. پاشنه ها حدود سه سانت ارتفاع داشت و حالت مربع داشت. این کفش به قیمت 920 دلار به فروش می رسد.


صندل Bottega Veneta Easy Towel Bow Mules

صندل Bottega Veneta Easy Towel Bow Mule

اعتبار: برگدورف گودمن

وقتی صحبت از سبک لباس پوشیدن ضروری تیگن به میان می آید، او تمایل به پوشیدن سیلوئت های شیک و مدرن دارد. به عنوان مثال، اخیرا تیگن را دیدیم که یک ژاکت بافتنی قهوه‌ای، شلوار جین دوست پسر مضطرب و صندل‌های بافته مشکی به تن کرده است تا در کلاسیک‌های آرام، تغییری به‌دست بیاورد. و از طرف دیگر، تیگن یک پالتو مشکی، لباس توری و چکمه‌های چرمی تا زانو پوشیده بود که لباس تک رنگ جسورانه او را نشان می‌داد.

تیگن روی فرش‌های قرمز، خلاقیت‌های زیبایی از زهیر مراد، جورج هوبیکا، یانینا کوتور و والنتینو می‌پوشد که به خوبی با استایل او هماهنگی دارد. تیگن یک مدل است و در کمپین هایی برای برندهایی مانند Ugg و Xoxo بازی کرده است.

برای دیدن بهترین لحظات سبک خیابانی تیگن در طول سال ها، روی گالری کلیک کنید.