زوئی کراویتز با یک لباس مشکی بریده بریده در اولین نمایش “بتمن” خیره کننده شد – اخبار کفش


زوئه کراویتز روز چهارشنبه فرش قرمز اولین نمایش “بتمن” در لندن را در IMAX Waterloo بست. بازیگر 33 ساله ای که نقش زن گربه ای را بازی می کند که با نام سلینا کایل نیز شناخته می شود، با لباس مشکی خیره کننده ای که با بریدگی های مخاطره آمیز کامل شده بود، وارد بازار شد.

کراویتز ظاهر کلی خود را ساده نگه داشت و لباس بدون پشت خود را با گوشواره های مشکی و مهره ای و ناخن های نوک تیز خنثی ست کرد. ستاره “High Fidelity” موهای کوتاه مشکی خود را صاف کرد و چتری هایش را به پهلو کشید. او گلم نرم و لب برهنه را انتخاب کرد.


زوئی کراویتز در اولین فرش قرمز لندن

زوئی کراویتز روی فرش قرمز اولین نمایش “بتمن” در لندن در 23 فوریه 2022.

اعتبار: Grant Buchanan / SplashNews.com

بلندی لباس او دیدن کفش‌هایش را دشوار می‌کرد، اما تعجب آور نبود اگر او لباس خود را با طرح‌هایی از گوچی، فندی یا سنت لوران تکمیل کند. به عنوان یک سفیر رسمی سنت لوران، بازیگر “دوپ” اغلب نماینده سبک های برند فرانسوی است و در تبلیغات و کمپین های برند ظاهر می شود. او حتی یک لباس مشبک از YSL در مت گالا سال گذشته پوشید.


رابرت پتینسون و زوئی کراویتز در اولین نمایش لندن

رابرت پتینسون و زویی کراویتز در اولین نمایش لندن “بتمن” در IMAX Waterloo در 23 فوریه 2022.

اعتبار: Grant Buchanan / SplashNews.com

رابرت پتیسون نیز یکی از ستارگان اصلی بود که در اکران ویژه فیلم حاضر شد. ستاره “گرگ و میش” برای تحت تاثیر قرار دادن لباس پوشیده بود. پتیسون یک بلیزر خاکستری سایز بزرگ با یک شلوار همسان پوشیده است. قیافه‌اش را با یک ژاکت یقه‌دار مشکی و یک دستبند زنجیره‌ای نقره‌ای گره زد. زیر پایش یک جفت کفش سیاه سنگین بود.


(ل به راست) اندی سرکیس، رابرت پتینسون، زوئی کراویتز، پل دانو و جفری رایت در اولین نمایش لندن

(ل به راست) اندی سرکیس، رابرت پتینسون، زوئی کراویتز، پل دانو و جفری رایت در اولین نمایش لندن “بتمن” در IMAX Waterloo در 23 فوریه 2022.

اعتبار: Grant Buchanan / SplashNews.com

«بتمن» به طور رسمی در تاریخ 4 مارس اکران می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سبک جسورانه زوئی کراویتز در طول سال ها، از طریق گالری کلیک کنید.

پیام بگذارید