ریتا اورا در فشن شوی پرادا با کت و شلوار و صندل شیک می شود – Footwear News


ریتا اورا یکی از پرطرفدارترین افراد مشهوری بود که در فشن شوی فشن 22 پاییز پرادا در روز پنجشنبه در میلان پیشرو بود. این ترانه سرا با دوست پسرش تایکا وایتیتی، کیم کارداشیان، استورم رید و چارلی داملیو در ردیف اول نشسته بود. اورا در یک کت بزرگ خاکستری بسیار شیک به نظر می رسید. تاپ دارای آستین های ساتن 3/4 آبی سرمه ای و دکمه های مشکی براق بود.


ریتا اورا در نمایش لباس زنانه پرادا پاییز 2022 در 24 فوریه 2022 در میلان ایتالیا حضور پیدا می کند.

ریتا اورا در نمایش لباس زنانه پرادا پاییز 2022 در 24 فوریه 2022 در میلان ایتالیا حضور پیدا می کند.

اعتبار: استفانو کوستانتینو / مگا

لوازم جانبی او حال و هوای یکپارچهسازی با سیستمعامل را به مجموعه او اضافه کرد. خواننده “Let You Love Me” تناسب آرامش خود را با قاب های مربع نقره ای، گوشواره های درشت، دستبندهای نازک و حلقه های میدی تکمیل کرد. اورا همچنین یک کیف دسته‌دار مشکی به همراه داشت که با یک جاکلیدی طویل و رنگارنگ در کنارش کامل بود.


ریتا اورا در نمایش لباس زنانه پرادا پاییز 2022 در 24 فوریه 2022 در میلان ایتالیا شرکت می کند.

ریتا اورا در نمایش لباس زنانه پرادا پاییز 2022 در 24 فوریه 2022 در میلان ایتالیا شرکت می کند.

اعتبار: با حسن نیت از پرادا


میلان، ایتالیا - 24 فوریه: ریتا اورا و تایکا وایتیتی در نمایش مد لباس زنانه پرادا پاییز 2022 در 24 فوریه 2022 در میلان، ایتالیا شرکت کردند.

میلان، ایتالیا – ریتا اورا و تایکا وایتیتی در نمایش مد لباس زنانه پرادا در پاییز 2022 در 24 فوریه 2022 در میلان، ایتالیا شرکت کردند.

اعتبار: با حسن نیت از پرادا

هنرمند “You For Me” موهای بلوند خود را به صورت نان درآورد و آرایش خنثی را با خط چشم بالدار انتخاب کرد. برای تثبیت همه چیز، اورا ظاهر غیررسمی خود را با یک جفت صندل چرمی مشکی گره زد. سیلوئت کمربند دارای یک پنجه بلند نوک تیز و یک پاشنه مثلثی شکل کوچک بود.

اورا در هفته مد میلان استایلی جدی داشت. بازیگر “Twist” در شوی فشن پاییز 2022 فندی با کت آستین بلند سفید با یقه های نوک تیز، شکاف های کناری و شبح تا زانو شرکت کرد. ستاره که با یک کمربند سفید برجسته با سگک لوگوی “FF” تزیین شده است، تاپ را با شلوارهای گشاد سفید هماهنگ ست کرده است. او با مجموعه‌ای از لوازم جانبی از جمله عینک آفتابی با فریم استات، حلقه‌های طلایی، گردن‌بند آویز R و کیف مینی Fendigraphy چرم سفید جدید Fendi، لوازم جانبی خود را اضافه کرد. در پاهای او کفش‌های دم باز بود که دارای کفی نازک و بند فلزی برای پنجه بود.

برای مشاهده افراد مشهور بیشتر در ردیف اول پرادا، روی گالری کلیک کنید.

پیام بگذارید