جیجی حدید با کفش ورزشی Virgil Abloh’s Air Force 1 وارد میلان شد – اخبار کفش


جیجی حدید در سفر به ایتالیا برای هفته مد میلان، لحظه‌ای جذاب از کفش‌ها را با خود به ارمغان آورد.

با رسیدن به میلان، این مدل در فرودگاه با یک جفت دونده سبز رنگ سلفی گرفت. این لباس ورزشی آرام با یک ژاکت مویر خاکستری و یک ژاکت مربی یقه مشکی ست شد. ظاهر مسافرتی حدید با یک روسری خاکستری و کیف آخر هفته چرم نارنجی تکمیل شد. حدید عکس های خود را در اینستاگرام شرح داد: “buongiorno Milano”.

حدید همچنین یک عکس فوری از کفش‌های ورزشی خود گرفته است، از آخرین همکاری طراح Virgil Abloh بین Louis Vuitton و Nike. جفت Air Force 1 او دارای رویه‌های چرمی سفید و سبز، با مونوگرام‌های برجسته ویتون بود. این جفت توری همچنین شامل یک نسخه سفید دوخته شده و برجسته از لوگوی Swoosh نایک بود.

کفش‌های کتانی حدید بخش قابل توجهی از مجموعه لباس‌های مردانه بهار 2022 لویی ویتون بود، جایی که ابلو 47 نسخه لوکس از کفش‌های کتانی را با گرافیک‌های «ایر»، «لَسِت» (کلمه فرانسوی برای «دانتل») و زبانه‌های هم‌نام تجاری ساخت. این استایل‌ها همچنین دارای برچسب‌های کفش، لوگوهای نایک Swoosh چاپ شده در LV و طیف وسیعی از رویه‌ها در رنگ‌هایی مانند قرمز، نیلی و زرد، به‌علاوه روکش‌های بافت‌دار و زیره‌های همرنگ.


لویی ویتون، نایک

کفش کتانی Louis Vuitton Air Force 1 فنری 22.

اعتبار: Java-Fashion/Louis Vuitton

نسخه‌های قهوه‌ای و سفید شطرنجی این کفش‌های کتانی، با عنوان «همکاری Louis Vuitton و Nike ‘Air Force 1’ by Virgil Abloh» نیز 25.3 میلیون دلار در حراجی Sotheby در اوایل امسال جمع‌آوری کرد. قبل از حراج، برخی از افرادی که الهام بخش Abloh بودند – یکی از آنها مشخصا حدید بود – سبک هایی را در رنگ هایی دریافت کردند که در دسترس عموم نیست.


Louis VuittonNike Air Force 1 CollaborationVirgil Abloh

نایک ایر فورس 1 40 ساله شد.

اعتبار: توسط لویی ویتون

انتخاب کفش حدید به طور کلی به سمت غیر رسمی تغییر می کند. میز میبلین اغلب کفش‌های کتانی از نایک، پوما و ریباک می‌پوشد که در سال 2018 در مجموعه‌ای کپسولی با آن‌ها همکاری کرد. اسلایدها مورد علاقه‌ی دیرینه‌ای هستند که او از برندهایی مانند آدیداس، اوگ و الکساندر وانگ می‌پوشد. با این حال، حدید به پوشیدن کفش‌های پاشنه بلند، به خصوص کفش‌های نوک تیز، چکمه‌ها و صندل‌های بنددار استوارت وایتزمن، کریستین لوبوتین و جوزپه زانوتی برای مجالس رسمی معروف است.

برای دیدن بهترین ظاهر خیابانی جیجی حدید در طی سالیان، گالری را ببینید.