جلد مجله مد استیو هاروی با مایکل بی جردن – اخبار کفش


استیو هاروی با جلد مجله کاغذی خود اینترنت را به هم ریخته ترک کرد. افسانه هالیوود آخرین ستاره جلد این نشریه است. شماره جدید ادای احترام به آندره لئون تالی، رویاپرداز فقید مد است و جایگاه او را در میان شیک ترین مردان بازی تثبیت می کند. مجری برنده جایزه روی جلد را با شنل قرمز بزرگ Balenciaga که توسط استایلیست محبوبش Elly انتخاب شده بود تزئین کرد. کاراموه در بازدید از استودیوی مد خانه مد در هفته مد پاریس.

“لحظه ای که من دزدی قرمز را امتحان کردم، همه در اتاق نشیمن گفتند وای این پتو است! احساس و به نظر آنقدر باشکوه بود که بلافاصله فکر کردم اگر بتوانم این قطعه را به موقع ارسال کنم، ممکن است به افتخار آندره فقید ظاهری ایجاد کنم. لئون تالی،” هاروی به Paper گفت.

نویسنده «مثل یک خانم رفتار کن، مثل یک مرد فکر کن» شال بزرگ خود را با یک ست دو تکه سفید توسط مردان دیور، عینک آفتابی مشکی از ایو سن لوران و کفش‌های سفارشی آلتا مودا، که همگی یک سیگار را می‌کشند، تکمیل کرد.

انگار که جلد برای صحبت طرفداران کافی نبود، مصاحبه او به همان اندازه سرگرم کننده بود. مجری «Family Feud» با بازیگر فرنچایز «کرید» و دوست پسر دخترخوانده اش، مایکل بی جردن، مصاحبه کرد. این دو زمان را صرف کردند تا در مورد حرفه برجسته هاروی و حس تکامل یافته مد صحبت کنند. او به همسرش، مارجوری هاروی، اعتباری برای کمک به او در اتخاذ رویکردی متفاوت نسبت به مد اعطا کرد.

هیچ کس برای او چیزهایی برای تماشا نمی آورد. خریدهایش را انجام می دهد، لباس می پوشد. استایلش، لباسش، فقط خودشه. او برای شروع چند کت و شلوار بزرگ برایم گرفت. او فقط یک روز به خانه آمد و گفت، من از ازدواج با یک دلال محبت حالم به هم می خورد.

برش های مد روز هاروی به همین جا ختم نشد. این استندآپ کمدین سابق برای عکس گرفتن، ظاهری شیک به تن کرد. تصویری دیگر هاروی را با کلاه سطلی برلوتی، ژاکت قرمز دانشگاهی AMI Paris، شلوار آبی شفاف و کتانی سفید و مشکی نشان می دهد.

برای دیدن لباس های جسورانه استیو هاروی در طول سال ها روی گالری کلیک کنید.