بلا حدید دامن و جوراب شلواری را در میلان در کنار دوست پسر جدیدش می پوشاند – اخبار کفش


اگر از طریق پیوندی در وب‌سایت ما، یک محصول یا خدمات بررسی شده مستقل را خریداری کنید، Footwear News ممکن است کمیسیون وابسته دریافت کند.

بلا حدید برای هفته مد میلان لباس راحتی می پوشد. این مدل در جریان MFW با دوست پسرش مارک کالمن دیده شد. این دو در حال ترک نمایش مکس مارا بودند که به تازگی برگزار شده بود و دارای آرایش حداقل حدید بود.

حدید برای این لباس، یک روکش چهارخانه سیاه و سفید انتخاب کرد که دارای طرح کلی مشکی و طرحی روان بود. در زیر، او یک تی شرت سفید گشاد پوشیده بود که ظاهر او را یکپارچه می کرد و در عین حال یک عنصر راحت را اضافه می کرد. در نیمه پایینی، او یک جفت شورت بند کشی مشکی پوشیده بود که گشاد بود و از مواد پشم مانند استفاده می کرد.

در مورد اکسسوری‌ها، او یک جوراب شلواری مشکی زیر شلوارش انداخت تا حالتی ساده داشته باشد، و حدید یک ژاکت مشکی به دور گردنش بسته بود که با عینک آفتابی مستطیلی مشکی و یک گیره موی براق روی ژاکت سنجاق شده بود. او یک کیف دستی چرمی مشکی با لوگوی نمادین دوتایی «C» با رنگ طلایی در قسمت بیرونی این قطعه حمل می کرد.


بلا حدید، مارک کولمن، هفته مد میلان، 23 فوریه 2022

بلا حدید با دوست پسرش مارک کولمن در هفته مد میلان در 23 فوریه 2022.

اعتبار: AbacaPress / SplashNews.com


بلا حدید، مارک کولمن، هفته مد میلان، 23 فوریه 2022

بلا حدید با دوست پسرش مارک کولمن در هفته مد میلان در 23 فوریه 2022.

اعتبار: AbacaPress / SplashNews.com

حدید برای تثبیت همه چیز، یک جفت چکمه رزمی چرمی بلند مشکی به تن کرد که زیره‌ای کمی درشت و شکل پنجه‌ای گرد داشت.


بلا حدید، مارک کولمن، هفته مد میلان، 23 فوریه 2022

روی چکمه های چرمی مشکی بلند بلا حدید زوم کنید.

اعتبار: SplashNews.com

وقتی صحبت از سلیقه مد حدید به میان می‌آید، او تمایل دارد به سراغ قطعات شیک و مدرنی برود که بسیار شیک یا غیررسمی هستند. به عنوان مثال، اخیراً او را دیدیم که یک ژاکت بافتنی چند رنگ، شلوار مشکی و چکمه های درشت را برای ظاهری متمرکز بر رنگ تکان می دهد.

زمانی که حدید فرش قرمز را زیبا می‌کند، تمایل زیادی به پوشیدن طرح‌های زیبا از برندهایی مانند Schiaparelli، Lanvin، Jean Paul Gaultier، Nensi Dojaka و Roberto Cavalli دارد.

بلا صنعت مد را به خوبی می شناسد و در کمپین های خانه های لوکس مانند Balmain، Versace، Marc Jacobs، Jacquemus، DKNY و Fendi بازی کرده است.

برای مشاهده سیر تحول استایل خیابان حدید روی گالری کلیک کنید.