بریتنی اسپیرز “ساقدوش عروس” و بوتاکس میانی را در صندل های پلت فرم آورده – اخبار کفش


بریتنی اسپیرز طنز تاثیرگذاری خود را با حسن نیت از فیلم کمدی “ساقدوش عروس” نشان داد و در حالی که به سمت یک مکان استوایی می رفت، استانداردهای زیبایی را منعکس کرد.

این نوازنده برنده جایزه گرمی در حالی که در یک سفر تعطیلات بود، یک شورت کوتاه سفید با جیب های کشیده پوشید. این استایل با یک تاپ راه راه آبی و سفید با آستین های کمی پف کرده و کراوات، شبیه به بلوزهایی که اسپیرز در گذشته می پوشید، ست می شد. این ستاره ظاهر آماده سفر خود را با عینک آفتابی هوانوردی، دستبندهای رشته ای و یک گردنبند آویز مجسمه سازی شده به سبک ویکتوریایی ست کرد تا ظاهری رمانتیک داشته باشد، همانطور که در آخرین حلقه اینستاگرامش دیده می شود.

“من اصلا مست نیستم. وای نه. نه من کاملا هوشیارم من کاملاً هوشیار هستم. “آنها بر ما هستند!” بیا از هواپیما پیاده شویم!

این خواننده همچنین بدون در نظر گرفتن نظرات دیگران، زمانی را صرف کرد تا در مورد تمایل خود برای تزریق بوتاکس فکر کند. اسپیرز می گوید: “به هر حال، من واقعاً در حال بحث درباره زدن بوتاکس هستم!!! فکر می کنم چین و چروک های ظریف روی پیشانی ام وجود دارد، اما آخرین باری که این کار را کردم، ابروهایم مانند دختر بامزه فیلم “فقط برو با آن” بالا رفت. در کپشن به اشتراک گذاشته شد 3 هفته پایین نیومد اون بالا موند!!!

در مورد کفش، خواننده “برهنه شو (من یک طرح دارم)” یک جفت صندل پلت فرم را انتخاب کرد. به نظر می رسد این سبک شامل بند های نازک مچ پا، کفی درشت و رویه چرم قهوه ای است. همچنین دارای پاشنه‌های بلوک درشت با ارتفاع حداقل 3 اینچ بود، شبیه به جفت‌های جدیدتر عرضه شده توسط Veronica Beard، Jeffrey Campbell و Clergerie. در هفته‌های اخیر، ستارگانی مانند Taraji P. Henson، Nicole Scherzinger و Rita Ora نیز در هفته‌های اخیر از پلتفرم‌های Tom Ford، Jimmy Choo و Roger Vivier استفاده کرده‌اند. اسپیرز با سکوها غریبه نیست، در مجالس روزمره سکوهای پاشنه دار می پوشد و ویدیوهای رقص او در فضای مجازی پخش می شود.

انتخاب کفش های اسپیرز از ظریف تا بوهمیانه متغیر است. خواننده “Seal It With A Kiss” اغلب در خانه طیف وسیعی از استایل ها را می پوشد، از جمله کفش های نوک تیز و صندل های پلت فرم از مارک های مقرون به صرفه مانند استیو مدن. کمد لباس او شامل قاچ های آمارانتی، چکمه های Ugg و Impo و پمپ های Manolo Blahnik است. زمانی که قبلا روی فرش قرمز حضور داشت، استایل‌های براق اسپیرز شامل صندل‌های نوک پا، پلتفرم و بلندی ران‌های کریستین لوبوتین، استوارت وایتزمن، جیمی چو و شوتز بود.

جسورانه ترین لحظات سبک اسپیرز را در گالری ببینید.