بروکس، دان شریدان، مدیر اجرایی کهنه کار 24 ساله را به عنوان رئیس هیئت مدیره ارتقاء داد – Footwear News


دن شریدان کهنه سرباز 24 ساله بروکس ترفیع گرفت.

شریدان که در سه سال گذشته به عنوان معاون اجرایی و مدیر عامل در این شرکت متمرکز در مسابقات اتومبیلرانی فعالیت می کرد، به ریاست و مدیر عامل اصلی ارتقا یافت.

داستان من احتمالاً داستانی نیست که این روزها زیاد گفته شود. شریدان به FN گفت: من در اولین کارم در بروکس خوش شانس بودم که در شرکتی بودم که در حالت بازسازی بود و همچنان مسیری را دارم که رشد با پیشرفت شغلی شما مطابقت دارد. “داشتن جیم [Weber] به عنوان مدیرعامل در 22 سال از 24 سالی که در بروکس بودم، رهبری ثابتی را تقویت کردم که به من اجازه داد اشتباه کنم و به عنوان یک تیم بر آنها غلبه کنم. فرهنگ باورنکردنی بروکس، تیمی از افراد، رهبری قوی و توانایی ما در ساخت بهترین وسایل دویدن در جهان چیزی است که من را برای مدت طولانی اینجا نگه داشته است.

با این نقش جدید، بروکس در بیانیه ای گفت که شریدان برای حمایت از رشد مداوم برند با وبر شریک خواهد شد و به نقش خود در هدایت زنجیره تامین و عملیات آن و همچنین عملکردهای فناوری اطلاعات و محصولات دیجیتال شرکت ادامه خواهد داد. با این ارتقاء، شریدان مسئولیت نظارت بر امور مالی، برنامه ریزی استراتژیک، حقوقی و مدیریت ریسک برند را نیز بر عهده خواهد داشت.

وبر در بیانیه ای گفت: «رشد رهبری، قابلیت ها و سابقه دن در استراتژی و اجرا، او را در موقعیتی عالی قرار می دهد تا بروکس را در مرحله بعدی رشد ما هدایت کند. دان جهت و راهنمایی را در سراسر شرکت ارائه خواهد کرد، با تمرکز بر تغییر مدل کسب و کار، برند و فرهنگ منحصر به فرد بروکس در سراسر جهان.

خبر ارتقای شریدان چند روز پس از آن منتشر شد که بروکس فاش کرد که او وارد قلمرو میلیارد دلاری شده است. روز سه شنبه، این شرکت اعلام کرد که سال 2021 را با درآمد جهانی بیش از 1.11 میلیارد دلار به پایان رساند که نشان دهنده افزایش 31 درصدی نسبت به سال 2020 بود. علاوه بر این، درآمد آن در آمریکای شمالی 889.1 میلیون دلار بود که نسبت به سال 2020 افزایشی 33 درصدی داشته است و کانال های تجارت الکترونیکی آن افزایش یافته است. در این منطقه نسبت به سال 2019 149 درصد رشد داشته است.

جاه طلبی ما برای تبدیل شدن به برند شماره 1 برای همه کسانی که در سراسر جهان می دوند همیشه ستاره شمالی ما خواهد بود. شریدان گفت: همانطور که به آینده نگاه می کنیم، فرصت های بزرگی برای تبدیل “Run Happy” به یک پدیده جهانی می بینیم. در بهار امسال ما در چین راه اندازی خواهیم کرد و به حضور خود در EMEA ادامه خواهیم داد، جایی که فرصتی عالی برای دو برابر کردن تجارت خود در چند سال آینده می بینیم. همانطور که وارد این نقش جدید می‌شوم، به ما کمک می‌کنم استراتژی رشد سودآور خود را در بازارهای کلیدی در حال اجرا در سراسر جهان با ایجاد ارزش برای همه مشتریان خود اجرا کنیم، در حالی که در کنار تیم شگفت‌انگیز بروکس برای تحقق آن کار می‌کنیم.

این شرکت همچنین اعلام کرد که مت دوج که بیش از هشت سال با بروکس بوده و اخیراً به عنوان مدیر کل EMEA خدمت کرده است، به معاونت رئیس جمهور و مدیر کل بروکس بین المللی ارتقا یافته است. با این تبلیغ، دوج اکنون مسئولیت کسب‌وکارهای APLA و چین را بر عهده خواهد داشت، که بروکس گفت در سال‌های اخیر رشد بی‌سابقه‌ای داشته است.