اطلاعات انتشار همکاری انجمن Marvel x Adidas ‘Guardians of the Galaxy’


اگر از طریق پیوندی در وب‌سایت ما، یک محصول یا خدمات بررسی شده مستقل را خریداری کنید، Footwear News ممکن است کمیسیون وابسته دریافت کند.

همکاری جدید دیزنی و آدیداس در کفش ورزشی به زودی منتشر می شود.

این غول لباس ورزشی آلمانی در برنامه عرضه خود تایید کرده است که یک جفت استایل فروم Marvel x Adidas تا قبل از پایان هفته وارد بازار می شود. دو همکاری بعدی انجمن آدیداس Mid و Hi به ترتیب از Guardians of the Galaxy و شخصیت Star-Lord مارول الهام گرفته شده اند.

Marvel x Adidas Forum Mid دارای یک طرح رنگ مشکی و قرمز دو رنگ در رویه چرم است که با برچسب زبانی به رنگ یشمی جبران می شود. کامل کردن ظاهر، یک زیره میانی مشکی مخفی و زیره کاپ مناسب است.


انجمن Marvel x Adidas Mid 'Guardians of the Galaxy'

چهره میانی انجمن Marvel x Adidas Mid “Guardians of the Galaxy”.

اعتبار: توسط آدیداس

به گفته آدیداس، Marvel x Forum Hi “Star-Lord” رویه چرم کلاسیک بر پایه بادبان را به همراه لهجه‌های آبی سنتی از جمله مارک سه راه راه در کناره‌ها و یقه مچ پا به تن کرده است. جزئیات برجسته این کفش گرافیک الهام گرفته از Star-Lord است که در قسمت داخلی برچسب پاشنه و زبان چاپ شده است.

“انجمن آدیداس در دهه 80 بر زمین بسکتبال مسلط بود و بازی را برای همیشه تغییر داد. این کفش ها ادای احترام به نگهبانان کهکشان مارول هستند. آنها تمام جزئیات امضای نسخه کلاسیک را دارند اما با امضای Star-Lord در رویه چرمی، آدیداس برای توضیح محصول انجمن سلام نوشته است.

سبک های “نگهبانان کهکشان” انجمن Marvel x Adidas این شنبه در Adidas.com و در خرده فروشان منتخب آدیداس منتشر خواهد شد. Forum Mid با برچسب قیمت 110 دلار عرضه می شود در حالی که Forum Hi 120 دلار قیمت دارد.


سمت جانبی انجمن Marvel x Adidas سلام “Star-Lord”.

اعتبار: توسط آدیداس


چهره میانی انجمن Marvel x Adidas سلام “Star-Lord”.

اعتبار: توسط آدیداس

پیام بگذارید