اشانتی در اینستاگرام کت و شلوار پولکی کمانی رنگی با پاشنه پی وی سی می پوشد – اخبار کفش


اگر از طریق پیوندی در وب‌سایت ما، یک محصول یا خدمات بررسی شده مستقل را خریداری کنید، Footwear News ممکن است کمیسیون وابسته دریافت کند.

اشانتی در جدیدترین پست اینستاگرام خود می درخشد و می درخشد. امروز، خواننده “احمق” دو عکس در پلتفرم رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشت که نشان می دهد او در حال مدلینگ ظاهری چشم نواز است که به قول این نوازنده “انرژی خوب” را به ارمغان می آورد.

اشانتی بر روی بدن خود یک کت شلوار هولوگرافیک مشکی از دولچه و گابانا انتخاب کرد که دارای خطوط آستین بلند و ساختار بدنه بود. او همچنین یک یقه یقه اسکی برای ظاهری یکپارچه داشت. برای لوازم جانبی، او یک جفت گوشواره نقره و انگشترهای ظریف الماس به سر داشت.

برای تکمیل همه چیز، اشانتی یک جفت پمپ انگشت نوک تیز برهنه را به پا کرد. پاشنه ها حدود سه اینچ ارتفاع داشتند و با تم متالیک آن بازی می کردند.

وقتی صحبت از سبک لباس ضروری اشانتی به میان می آید، او تمایل دارد تا از سیلوئت های جسورانه و مد روز استفاده کند که بر ساخت و طراحی تاکید دارد. به عنوان مثال، اخیراً ما خواننده “Rock Wit U (Awww Baby)” را دیدیم که یک ژاکت بمب افکن دولچه و گابانا، شورت چرمی و چکمه های ران بلند را برای بازی ستاره NBA به تن کرد که نشان دهنده تمایل او به میکس قطعات است. شیک. و ما حتی دیده‌ایم که او یک کت شلواری رنگارنگ Chloe با نیم بوت‌های مشکی برای ظاهری شیک پوشیده است. این خواننده همچنین تمایل زیادی به مایوهای پیچیده و قطعات رنگارنگ دارد.

اشانتی همچنین تلاش کرده تا در صنعت مد نامی برای خود دست و پا کند. او در سال 2019 در یک کمپین لباس شنا برای PrettyLittleThing بازی کرد و همچنین در مجموعه ای با خرده فروش آنلاین همکاری کرد.

پیام بگذارید