«Euphoria» مقرون به صرفه ترین کفش های پاشنه بلند خود را در استیو مدن پیدا می کند – Footwear News


اگر از طریق پیوندی در وب‌سایت ما، یک محصول یا خدمات بررسی شده مستقل را خریداری کنید، Footwear News ممکن است کمیسیون وابسته دریافت کند.

همانطور که ما عاشق “Euphoria” – و میم های گسترده و ویروسی “Euphoria High School” هستیم – یک چیز وجود دارد که همه می توانیم روی آن توافق داشته باشیم: مد کاملاً از این دنیا خارج شده است.

لباس‌های نمایش عمدتاً به منظور کانال‌ریزی زیبایی‌شناسی یا خلق و خوی هستند تا اینکه دقیقاً همان لباس‌هایی را که نوجوانان امروزی می‌پوشند، به تصویر بکشند. با این حال، همه ما می توانیم قبول کنیم که برای هیچ یک از همسالان ما – اکنون یا در گذشته – غیر واقعی است که ورساچه، جرمی اسکات یا میو میو را تازه از باند فرودگاه در مدرسه بپوشند مانند مدی (الکسا دمی)، جولز (هانتر شفر)، لکسی. (Maude Apatow) یا Cassie (Sydney Sweeney) در درام HBO Max. با این حال، از آخرین قسمت یکشنبه شب، بالاخره یک لحظه کفشی به دست آوردیم که هم مقرون به صرفه و هم در دسترس برای پوشیدن در کلاس زیست شناسی بود.

در یکی از به یاد ماندنی ترین صحنه های اپیزود، Lexi به Cassie و Nate (Jacob Elordi) که دست در دست هم در سالن راه می روند، فلاش بک می کند. بسیاری از لباس‌های Cassie نمی‌توانند از کدهای لباس مدرسه – یا کیف پول‌های ما – امروز عبور کنند: دامن کوتاه نامتقارن صورتی، تاپ سوتین قلاب‌بافی، گردنبند قلب Tiffany & Co یا کیف ساعت شنی Balenciaga. با این حال، کفش‌های او این کار را انجام می‌دهند، زیرا او در یک جفت کفش راحتی با پلتفرم Twice توسط استیو مدن دیده می‌شود.

استایل Cassie با رویه چرمی صورتی رنگ، شبح پنجه‌ای گرد با زیره پلت فرمی درشت، دو بند بالای کماندار نازک و پاشنه‌های بلوکی 4.75 اینچی دارد. در حالی که این جفت ممکن است تا دوره سوم کاربردی ترین لباس نباشد، اما برای شیک پوشان روزمره و حتی دبیرستانی ها مقرون به صرفه است، با قیمت فروش 99 دلار (در حال حاضر). مبدا 110 دلار در آمازون.


استیو مدن، دو پلتفرم، کفش پاشنه‌دار، کفش پاشنه‌دار مری جین، کفش پاشنه بلند، کفش پاشنه بلند، کفش پاشنه صورتی، کفش پاشنه‌دار چرمی

پلتفرم های دوبار استیو مدن.

اعتبار: با حسن نیت از آمازون

برای خرید: Steve Madden Twice Leafers پلت فرم، 99 دلار (110 دلار بود).

چیزی که این جفت را متمایز می کند مقرون به صرفه بودن آن است. در مقایسه با کفش‌های پاشنه دار Lexi’s Miu Miu یا پاشنه‌های توری Amina Muaddi Maddy’s، استیو مدن یک برند کیف‌پول‌پسند است که یک نوجوان می‌تواند به‌طور واقع بینانه با یک جفت کفش پاشنه‌دار شیک پس‌انداز کند. همچنین در طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها از جمله جین آبی، پلنگی و چرم مشکی، سفید، کرم یا قرمز موجود است و این اطمینان را می‌دهد که یک سبک برای همه وجود دارد.

این سبک همچنین به ترند مری جین در این فصل می‌آید، جایی که کفش‌های آماده توسط برندهای Kate Spade New York، Nodaleto، Sam Edelman و دیگر برندها ظاهری شیک به آن داده‌اند. اکثر جفت‌های اصلاح‌شده دارای پاشنه بلند و بند‌های لاغر هستند، اگرچه سایر جفت‌های نوک‌دار دارای پنجه‌های نوک‌دار و کفی پلت فرم هستند. او حتی در لیست A بیش از هیلاری داف، آنها را به یک جفت برای تماشا تبدیل کرد.

در حالی که بیشتر افراد ممکن است فقط آرزو داشته باشند که مانند نوجوانان “Euphoria” لباس بپوشند، سکوهای مدن این کار را آسان تر از همیشه می کند. برای لحظات دوستانه و شیک تر، چشمانمان را به قسمت های بعدی خواهیم داشت.

استایل فرش قرمز سیدنی سوینی ستاره «Euphoria» را در گالری ببینید.