Elaine Welteroth می گوید Reeboks Pyer Moss بهترین کفش بارداری است – Footwear News


الین ولتروت می خواهد شفافیت را به تجربه بارداری بازگرداند.

در طول سفر حاملگی‌اش، روزنامه‌نگار «پروژه باند» که به قاضی تبدیل شده است، درباره تجربیات خود در مصاحبه‌ها و از طریق سریال لایو هفتگی اینستاگرامش، MaterniTea، صحبت می‌کند، جایی که اولین مادر باردار هزاره در مورد جنبه‌هایی از بارداری کمتر شناخته شده صحبت می‌کند.

ولتروت در مصاحبه ای در نمایشگاه Magic and Project لاس وگاس هفته گذشته به FN گفت: “من می خواهم بخشی از فرهنگی باشم که شفافیت را در مورد تجربیات انسانی ما ترویج می کند.” خواه تجربه موفقیت در یک صنعت در سنین پایین باشد یا تجربه بارداری زمانی که شما یک زن جوان جاه طلب هستید که این تغییر بزرگ زندگی را پشت سر می گذارد.

ولتروت گفت که فکر نمی کند مردم به اندازه کافی برای چالش های بارداری آماده باشند، به خصوص اگر والدین مورد نظر به طور تمام وقت کار می کنند. ولتروت، که قبلاً اولین ویراستار سیاهپوست تین ووگ بود، می‌خواهد همه چیزهای مادری را شفاف کند، از جمله موضوعات کمتر مورد بحث مانند ورزش در دوران بارداری و زایمان در خانه.

ولتروت به FN گفت: “چیزهای زیادی در این تغییر زندگی وجود دارد.” “من نمی‌خواهم کسی باشم که فقط تصویر زیبا را به شما نشان می‌دهد، اما از روزهای بد به شما چیزی نمی‌گوید.”

به این ترتیب، خبرنگار درباره تجربه خود با اختلال عملکرد سمفیز پوبیس (SPD)، یک بیماری مرتبط با بارداری که باعث بی ثباتی در لگن می شود و راه رفتن را دشوار می کند، صحبت کرده است.

ولتروت علیرغم چالش‌هایش، حتی زمانی که باردار است، همچنان اظهارات مد را مطرح می‌کند. اساو در طول دوران بارداری خود روی راحتی تمرکز کرد و در عین حال به برخی از سبک های مورد علاقه خود وفادار ماند.

ولتروت در حالی که یک لباس بافتنی زیبا میسونی به تن داشت به FN گفت: «باید راحت باشد. “لباس های بافتنی زیبا مربای من هستند.”

ولتروت در حالی که چکمه‌های سفید مشخص خود را برای نمایش می‌پوشید، گفت که معمولاً تقریباً هر روز با کفش‌های کتانی دیده می‌شود. مورد علاقه او؟ تمام کفش‌های مجموعه پیر ماس ریباک.

ولتروت گفت: “من همه رنگ ها را دارم.” “من فقط احساس می کنم این کفش مناسب برای یک زن باردار است، زیرا شما راحتی را به ارمغان می آورید و مد را به ارمغان می آورید.”

او همچنین اصالت و ساختار معماری کفش‌ها را دوست دارد که می‌توانند حتی زمانی که با لباس‌های معمولی‌تری مانند شلوار گرمکن و گرمکن پوشیده می‌شوند، ظاهری داشته باشند.

او گفت: “اگر من این کفش ها را بپوشم، همیشه احساس می کنم که بلندتر هستم.”