کریستین کاوالاری با لباس آبی و صندل های سفید بند دار ظاهر می شود – Footwear News


اگر از طریق پیوندی در وب‌سایت ما، یک محصول یا خدمات بررسی شده مستقل را خریداری کنید، Footwear News ممکن است کمیسیون وابسته دریافت کند.

کریستین کاوالاری برای آخرین کنسرت و پست اینستاگرامش با لباس آبی ظاهر شد. ستاره «تپه‌ها» امروز مجموعه‌ای از عکس‌ها را روی پلتفرم به اشتراک گذاشت که نشان می‌دهد در حالی که ظاهری شیک دارد، لبخند می‌زند.

برای این لباس، کاوالاری یک لباس آبی برقی به تن کرد که تا ساق پای او بود و یک طرح برش شیک در وسط لباس داشت. این قطعه همچنین دارای یک یقه فرو رفته و یک بند نازک بود که به دور گردن او پیچیده شده بود، همراه با دو بند ضخیم.

برای تکمیل همه چیز، ستاره “Very Cavallari” یک جفت صندل سفید بنددار پوشید که تضاد خوبی به لباس آبی روشن او اضافه کرد. پاشنه ها تقریباً سه اینچ ارتفاع داشتند و شامل یک بند انگشتی بودند که دور انگشت شست پا پیچیده شده و تا پایش امتداد می یافت.

کاوالاری زیبایی پوشاک بسیار شیک و در عین حال راحت دارد. او در ظاهر زنده و در فید اینستاگرامش سلیقه های متمایز خود را به شکلی شیک به نمایش می گذارد. به عنوان مثال، ما اخیراً کاوالاری را دیدیم که در حین تمرین، یک سوتین ورزشی، ساق‌دار و کفش‌های کتانی سفید پوشیده بود. و او همچنین با یک کلاه بوبل، ژاکت پف دار و چکمه های مشکی درشت برای ضربه زدن به شیب ها در یک گروه گرم دیده شد.

کاوالاری هنگام تزئین فرش‌های قرمز، طرح‌هایی از برندهایی مانند Kaufmanfranco، Zac Posen، Elizabeth and James و Rebecca Taylor می‌کند.

ستاره «لاگونا بیچ» با صنعت مد غریبه نیست و خط جواهرات خود به نام Uncommon James را دارد که قطعات کلاسیک مانند گردنبند، دستبند و گوشواره را خلق می کند. پیش از این، او در تولید کفش با برند کفش چینی لاندری همکاری داشت.

در گالری ورق بزنید تا سبک فرش قرمز پر زرق و برق کاوالاری را در طول سال‌ها ببینید.