چکمه های بلند ران اشانتی، شورت پسرانه چرمی در آخر هفته ستاره های NBA – اخبار کفش


همیشه می توانید روی اشانتی حساب کنید که ظاهر شود و شما را به رخ بکشد. خواننده R&B یکی از ستارگانی بود که آخر هفته گذشته برای بازی ستاره های NBA در کلیولند، اوهایو ظاهر شد.

روز دوشنبه، ستاره «کوچ کارتر» در اینستاگرام به طرفدارانش آمد تا نگاهی دقیق‌تر به مدل‌های مد روز خود برای جشن‌های آخر هفته داشته باشند. در فیلم چرخ و فلک، اشانتی با ژاکت بمب افکن بریده شده با چاپ گورخری دولچه و گابانا ژست می گیرد. لباس بیرونی ساتن دارای یک یقه بیسبال، آستین‌های راگلان و جیب‌های جلویی با دکمه‌های محکم می‌شود. ژاکت برش خورده در حال حاضر به قیمت 1995 دلار به فروش می رسد.

او ژاکت بمب افکن خود را روی یک تاپ سوتین سیاه و سفید پوشیده بود که آن را با شورت چرمی مشکی ست کرد. اشانتی همراه با این پست، طرح رنگ لباس خود را با نوشتن شرح آپلود با ایموجی های قلبی آبی و مشکی، دست نخورده نگه داشته است.

خواننده «Rain On Me» برای اینکه نگاهش را بالا ببرد، گروه خود را با گوشواره‌های حلقه‌ای الماس بزرگ، گردن‌بندهای چوکر کوبایی چند لایه و حلقه‌های الماس متعدد تزئین کرد. او همچنین یک عینک آفتابی با فریم مربع مشکی و یک کمربند Dolce & Gabbana Lamé اضافه کرد. ترانه سرا موهای مجعد خود را به پهلو باز کرد و با لب صورتی پررنگ به ظاهرش رنگی اضافه کرد.

برنده جایزه گرمی برای تثبیت همه اینها، یک جفت چکمه بلند از جنیفر لی را به تن کرد. شبح شفاف دارای یک انگشت نوک تیز و یک پاشنه نازک بود.

اشانتی اخیراً هنگام خواندن سرود ملی در جریان بازی قهرمانی AFC بین کانزاس سیتی چیفز و سینسیناتی بنگالز در اوایل این ماه، سبک کفش را انتخاب کرد. او با یک کت رنگارنگ از Chloè، یک یقه یقه اسکی تیره و چکمه های بلند از آمینه عبدالجیلیل وارد شد.

وقتی صحبت از مد می شود، اشانتی به خاطر زیبایی شناسی کلاسیک، جاودانه و متداول خود شناخته می شود. ظاهر برجسته او همیشه در شبکه های اجتماعی در فضای مجازی پخش می شود. مدل کفش او نیز ارزش تصدیق را دارد زیرا او دوست دارد ظاهر غیررسمی خود را با ضربات جدیدی مانند Air Jordan 1 تکمیل کند.