هر آنچه که باید بدانید – اخبار کفش


هفته مد میلان برای فصل پاییز 22 در اوج است. در حالی که هنوز رویدادهای دیجیتالی انگشت شماری وجود دارد، بیشتر برندها به نمایش ها و ارائه های حضوری بازگشته اند – یک چرخش سریع پس از یک مرد آرام تر در هفته مد در میلان در ژانویه. در زیر خلاصه ای از همه چیزهایی است که باید در مورد فصل زنان پاییز 22 هفته مد میلان بدانید، از تغییرات برنامه و به روز رسانی تقویم گرفته تا زمان های شلوغ کت واک، بهترین کفش ها و ترندها از نمایشگاه ها، مهمانی ها و موارد دیگر.

فورلا

پس از عرضه Re-Candy – یک نسخه پلاستیکی بازیافت شده از کیف دستی محبوب Candy خود – در ماه سپتامبر، Furla به مجموعه لوازم جانبی سازگار با محیط زیست خود با عرضه کیف Bloom ادامه می دهد. کپسول see-now-buy-now که به شکل مربع و سبک برند 1927 جمع و جور است، به طور کامل در ایتالیا از یک کاغذ مقاوم در برابر آب (خمیر چوب از جنگل های مدیریت شده پایدار) ساخته شده است. دارای گواهینامه شورای نظارت بر جنگل است. ) که در خارج از چرم و در داخل به تقلید از جنس جیر تقلید می کند. همچنین می‌توان آن را به شکلی مسطح و آسان برای بسته‌بندی تقسیم کرد و با همان زنجیره PVC بازیافتی Re-Candy عرضه می‌شود. کپسول بلوم همچنین با پرتاب دوستدار محیط زیست دیگری که در آوریل عرضه می شود، ملحق خواهد شد و ابتکارات سازگار با محیط زیست Furla را از طریق Furla Progretto Hub، فضایی برای خلاقیت و تحقیق که امکان توسعه مواد جدید را فراهم می کند، تکرار می کند.

برای پاییز 22، Furla مجموعه‌ای از چاپ‌های بایگانی فلزی را برای ایجاد یک سری کیف‌های سرشانه به ارمغان آورد و همچنین روی کفش‌ها و کفش‌های نایلونی سبک گشاد تمرکز کرد. این برند همچنین کفش های بیشتری را به عرضه عمده فروشی خود اضافه می کند.


mfw، هفته مد میلان، هفته مد میلان پاییز 2022، پاییز 2022، فورولا، کیف های فورولا

کیف جدید Furla بلوم 1927.

اعتبار: با حسن نیت از Furla

پیام بگذارید