فرش قرمز NAACP Image Awards 2022 – Footwear News را تماشا کنید


پنجاه و سومین مراسم سالانه NAACP Image Awards شنبه، 26 فوریه ساعت 20:00 به وقت شرقی در BET به صورت زنده پخش خواهد شد. در سطح بین‌المللی، این نمایش در 27 فوریه ساعت 20:00 به وقت CAT در BET Africa پخش می‌شود و سپس BET France در 2 مارس ساعت 20:45 به وقت CEST پخش می‌شود. این نمایش همچنین از اول مارس در My5 و Sky On-Demand در بریتانیا در دسترس خواهد بود.

این مراسم پس از یک رویداد مجازی که این هفته برگزار شد، برگزار می شود. جوایز غیرتلویزیونی Image Awards در پنج مراسم مجازی اهدا می‌شود که از 21 فوریه شروع می‌شود و به پخش زنده دسته‌های برتر منتهی می‌شود. مراسم مجازی دوشنبه تا جمعه از طریق کانال YouTube Image Awards و NAACPImageAwards.net به صورت زنده پخش می شود.

این رویداد زنده شامل فرش قرمز و اجرای ویژه مری جی بلیج خواهد بود. انتظار می رود این رویداد سالانه با مجریانی مانند عیسی رای، کری واشنگتن، ال ال کول جی، مایکل استرهان، مورگان فریمن، پائولا پاتون، کوئست لاو، سیمو لیو، تیفانی هادیش، زندایا، رئیس NAACP دریک جانسون و رئیس NAACP برگزار شود. هیئت لئون دبلیو راسل.

میزبانان چه کسانی هستند؟

آنتونی اندرسون به صورت زنده میزبان این رویداد خواهد بود. این هشتمین سال متوالی اوست که میزبان مراسم جوایز تصویر NAACP است.

برخی از نامزدها چه کسانی هستند؟

پنجاه و سومین جوایز سالانه تصویر NAACP چهار برنده را شناسایی می کند: ساموئل ال جکسون جایزه رئیس NAACP را دریافت خواهد کرد. نیکول هانا جونز، طراح برنده جایزه پولیتزر پشت پروژه 1619، جایزه اجتماعی عدالت تاثیر را دریافت خواهد کرد. اسکات ایکس اسدیل جایزه فعال سال را دریافت خواهد کرد و چانینگ هیل جایزه فعال جوان سال را دریافت خواهد کرد.