فرش قرمز جوایز SAG 2022 – Footwear News را تماشا کنید


بیست و هشتمین دوره جوایز سالانه انجمن بازیگران سینما یکشنبه 27 فوریه ساعت 8 بعد از ظهر به وقت شرقی / ساعت 5 بعد از ظهر به وقت محلی PST برگزار می شود و به صورت زنده از TNT و TBS پخش خواهد شد. برای اولین بار در تاریخ این سریال، روز بعد از HBO Max برای هر کسی که این اکشن را از دست داده است یا فقط می خواهد آن را دوباره زنده کند، پخش خواهد شد.

برخی از وزنه های سنگینی که امسال به نمایش گذاشته شده اند عبارتند از: اسکار ایساک و مایکل کیتون برای «عملکرد برجسته توسط یک بازیگر مرد در یک فیلم تلویزیونی یا سریال محدود» و ال فانینگ و جونو تمپل برای «عملکرد برجسته یک بازیگر زن در یک کمدی». بسیاری از تماشاگران به بزرگترین نمایش سال 2021، “بازی ماهی مرکب” معطوف خواهند شد، که نامزد دو جایزه بازیگری و همچنین “بهترین گروه بازیگران برای سریال درام”، اولین نمایش خارجی زبان خواهد بود. آخرین دسته

به نظر می‌رسد نمایش‌هایی مانند «تد لاسو»، «فقط قتل‌ها در ساختمان»، «بازی ماهی مرکب» و «یلواستون» برترین جوایز شب را از آن خود کنند، در حالی که فیلم‌هایی مانند «خانه گوچی»، «نگر نکن» Up و “Dune” امیدوارند برای فیلم های خود برنده کلی شوند. ویل اسمیت همچنین برای اولین بار مجسمه SAG خود را برای بازی در “شاه ریچارد” آماده می کند.

میزبانان چه کسانی هستند؟

هیچ میزبانی برای مراسم 2022 معرفی نشده است. این برنامه از سال 2020، زمانی که یوجین لوی و دن لوی نمایش را باز و بسته کردند، میزبان رسمی نداشته است.

برخی از نامزدها چه کسانی هستند؟

هلن میرن بازیگر، که برنده پنج جایزه SAG از سیزده نامزدی خود شده است، این افتخار معتبر را دریافت خواهد کرد. آثار او طیفی از شخصیت‌ها را از یک ابرقاتل نه چندان بازنشسته سیا و یک جاسوس بی‌رحم روس گرفته تا یک خانه دار مجارستانی و نفیس‌ترین الیزابت دوم را در بر می‌گیرد. جنیفر هادسون و سینتیا اریوو اولین نامزدهایی هستند که در همان سال برای بازی در نقش آرتا فرانکلین در «احترام» و «نابغه: آرتا» برای یک نقش شناخته شدند.