رقص جنیفر لوپز در کمپین Logo-Mania Jeans & Mules for Coach – Footwear News


جنیفر لوپز در حالی که در کمپین بهاری جدید کوچ حرکت می کرد، لوگومانیا را به اوج جدیدی رساند.

ستاره «با من ازدواج کن» برخی از حرکات رقص خود را در یک حلقه اینستاگرام مربی جدید به نمایش گذاشت. برای این مناسبت، لوپز به راحتی با یک سویشرت سفید گلدوزی شده با حروف مشکی “کوچ” و لوگوی اسب و کالسکه برند پوشیده بود. مجموعه او همچنین شامل یک شلوار جین آبی تیره بود که با لوگوی C به هم پیوسته آبی روشن چاپ شده بود.

در مورد کفش، لوپز قاطرهای کماندار جدید Coach را پوشید که در کمپین بهار 2022 این برند نیز پوشیده بود. این مدل دارای زیره‌ها، رویه‌ها و یک بند پهن در لوگوی ژاکارد مارک و آستر آن با چرم قهوه‌ای است. جسورترین ویژگی آنها یک سگک طلایی بزرگ در هر بند است که جفت را کاملاً قابل تنظیم می کند. آنها همچنین دارای پاشنه های 4.25 اینچی هستند که کفش را با لهجه ای زیبا تکمیل می کنند. اگرچه این جفت تا حد زیادی فروخته شده است، اما تعداد کمی از قاطرهای لوپز هنوز با قیمت 210 دلار در Revolve.com موجود است.


مربی، قاطر، قاطر چرمی، قاطر ژاکارد، قاطر آرم، قاطر قهوه ای، قاطر سگک دار، قاطر طلا، قاطر پاشنه دار، قاطر بی پشت، قاطر رکابی

لوگوی مربی و قاطرهای سگک دار.

اعتبار: توسط Revolve


مربی جنیفر لوپز مگان تی نریان بهار 2022 Shawn DouElsa MajimboParker Kit HillNoah BeckWisdom KayeKoki

جنیفر لوپز استایل هایی از مجموعه بهار 2022 کوچ می پوشد.

اعتبار: تایلر میچل/ با احترام مربی

با این حال، این اولین باری نیست که لوپز قاطرهای نوک تیز را بر تن می کند. خواننده «On the Floor» همچنین این جفت را به عنوان بخشی از کمپین Coach Holiday «Give a Little Love» در سال 2021 که توسط پیر آنژ کارلوتی و رنل مدرانو فیلمبرداری شده بود، پوشید. در این کلیپ، لوپز در بازسازی موزیک ویدیوی سال 2002 خود با نام «All I Have» در سال 2021 بازی کرد، با تقلید از جلوه‌های بصری اصلی که در خیابان‌های برفی با کتی خزدار راه می‌رفت، کیف و چمدان مربی را حمل می‌کرد. می توانید کمپین کامل را در زیر مشاهده کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=ILv67UwTK1w

قاطرهایی مانند لوپز یکی از بزرگترین ترندهای کفش در احیای کفش پاشنه بلند در حال حاضر هستند. بسیاری از جفت‌ها دارای تسمه‌های پهن یا نازک در حالت بدون پشت هستند که با کفش‌های پاشنه بلند یا بلوک تکمیل می‌شود. سبک های جدید همچنان از طیف وسیعی از برندها از جمله کورت گایگر، تونی بیانکو و کیت اسپید نیویورک پدیدار می شوند. علاوه بر لوپز، ستارگانی مانند ریحانا، کیتی پری و هالزی نیز در هفته‌های اخیر قاطرهای Saint Laurent، Femme LA و Giuseppe Zanotti را پوشیده‌اند. برای کفش، لوپز به طور مرتب صندل های بند دار و پمپ های پلت فرم از Femme LA، Christian Louboutin و دیگر برندهای برتر می پوشد. روی فرش قرمز داور «دنیای رقص» وقتی خارج از وظیفه است، ظاهر خود را با کفش‌های کتانی بزرگ از Slick Woods x The Kooples و Rene Caovilla – و همچنین برندهای ورزشی برتر Reebok، Adidas و Nike ترکیب می‌کند. لوپز همچنین بسیاری از جفت های مد روز را برای مجموعه JLO Jennifer Lopez خود در DSW طراحی کرده است که پاییز گذشته عرضه شد.

برای مشاهده سیر تحول استایل پر زرق و برق لوپز در طول سال ها، روی گالری کلیک کنید.