در اینجا نحوه خرید یک جفت – Footwear News آورده شده است


اگر از طریق پیوندی در وب‌سایت ما، یک محصول یا خدمات بررسی شده مستقل را خریداری کنید، Footwear News ممکن است کمیسیون وابسته دریافت کند.

نایک به زودی ایر مکس 90 کلاسیک را با رنگی جدید عرضه می کند که به نظر می رسد از ابرقهرمان نمادین کتاب های مصور، بتمن الهام گرفته شده است.

این هفته، تصاویر محصولی از سبک زندگی تبدیل شده به کفش های دویدن کلاسیک با آرایش الهام گرفته از بتمن قبل از عرضه این کفش ورزشی ظاهر شد.

نایک ایر مکس 90 اولین بار در سال 1990 عرضه شد و توسط تینکر هتفیلد کهنه کار این صنعت طراحی شد. این استایل جدید رویه مشکی مشکی را با روکش‌های چرم و جیر خاکستری ترکیب می‌کند، در حالی که لهجه‌های زرد روی چسب چشم، برچسب زبان، و همچنین تزئینات پاشنه پا و زبانه پاشنه مارک «Air Max» دیده می‌شود. زیبایی شناسی زیره میانی Air Max Max دو رنگ سفید و مشکی و زیره لاستیکی مشکی و زرد است. در حالی که این کفش دارای طرح رنگی است که یادآور ابرقهرمان نمادین DC است، اما هیچ برند رسمی که این آرایش نایک ایر مکس 90 را به بتمن مرتبط کند، ندارد.

بر اساس گزارش‌های متعدد رسانه‌های اجتماعی، این رنگ‌بندی نایک ایر مکس 90 الهام‌گرفته از بتمن در Nike.com و منتخب خرده‌فروشان لباس ورزشی نایک در سال جاری منتشر خواهد شد، اما جزئیات انتشار این کفش هنوز توسط این برند اعلام نشده است.

برای طرفدارانی که نمی‌خواهند منتظر رنگ‌بندی کفش الهام گرفته از بتمن باشند، نایک چندین نسخه از Air Max 90 را اکنون در وب‌سایت خود در دسترس قرار داده است. هر جفت به قیمت 130 دلار به فروش می رسد.


قسمت جانبی نایک ایر مکس 90 الهام گرفته از بتمن.

اعتبار: توسط نایک


قسمت میانی نایک ایر مکس 90 با الهام از بتمن.

اعتبار: توسط نایک


نمای چشم پرنده از نایک ایر مکس 90 الهام گرفته از بتمن.

اعتبار: توسط نایک


نمایی از پاشنه نایک ایر مکس 90 با الهام از بتمن.

اعتبار: توسط نایک


زیره نایک ایر مکس 90 با الهام از بتمن.

اعتبار: توسط نایک

پیام بگذارید