ایرینا شایک با لباس مشکی بربری و صندل های بند دار خیره می شود – اخبار کفش


اگر محصول یا خدماتی را که به طور مستقل بررسی شده را از طریق پیوندی در وب سایت ما خریداری کنید، Footwear News ممکن است کمیسیون وابسته دریافت کند.

ایرینا شایک در جدیدترین پست اینستاگرام خود لباسی جسورانه به تن کرد.

این مدل در حالی که در حال رفتن به هفته مد لندن بود، در یک لباس آستین بلند مشکی با بربری با برش های دایره ای متعدد که از یقه شروع می شد و تا پایین تنه او می رفت، در رسانه های اجتماعی خود پستی منتشر کرد. برش های مشابهی روی هر بازو و همچنین پشت وجود داشت. ستارگانی مانند دوآ لیپا و کندال جنر در ماه های اخیر با مدل لباس پوشیدن مشابهی دیده شده اند. او لوازم جانبی خود را نسبتاً ساده نگه داشت و یک حلقه کوکتل مجسمه و گوشواره به مجموعه اضافه کرد. او برای کفش‌هایش صندل‌های ساده مشکی دم باز کرد.

شایک عکسی به همراه ریکاردو تیشی، مدیر خلاق باربری، به مجموعه خود اضافه کرد. شایک و تیسی اخیراً از نزدیک با هم کار کرده‌اند و این مدل ستاره کمپین بهار/تابستان 2022 این برند بود و از کت و شلوار دامن گاوی گرفته تا گوش جن ژست گرفت.

در سال‌های اخیر، مادر فرزندی که تابستان گذشته با کانیه وست Yeezy مرتبط بود، به دلیل ظاهر خیابانی و سر به فلک کشیده‌اش شناخته شده است. او به خاطر پوشیدن یک لباس مینی تنگ با چکمه های رزمی یا دویدن در چکمه های سبک شناخته شده است.

شایک همیشه به خاطر استایل تندش مشهور بوده است، بنابراین این لباس جسورانه جای تعجب ندارد. در گذشته، او با چکمه های شیک و کفش های نوک تیز از Chanel و Burberry و کفش های کتانی از برندهایی مانند پرادا دیده شده است. این مدل روسی در کمپین‌هایی برای برندهایی از جمله Oscar de la Renta، Moschino و Mimi Luzon بازی کرده است و در ماه مد برای Versace و Michael Kors قدم زده است. Shayk همچنین عنوان طراح را به رزومه خود اضافه کرده است، زیرا سال گذشته یک مجموعه کپسولی کفش را با Tamara Mellon راه اندازی کرد.

ایرینا شایک و موارد دیگر را در باند باربری برای نمایش پاییز 2019 ببینید.