اولیویا کولپو در وایومینگ، چکمه‌ها و کلاه کابوی جسورانه را با سنگ‌های بریده‌شده در وایومینگ – اخبار کفش


اگر محصول یا خدماتی را که به طور مستقل بررسی شده را از طریق پیوندی در وب سایت ما خریداری کنید، Footwear News ممکن است کمیسیون وابسته دریافت کند.

اولیویا کالپو فرصتی دیگر به کمد لباس تک رنگ می دهد. اینفلوئنسر امروز عکسی را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت که نشان می داد این مدل در حال تور وایومینگ است که لباسی شیک و مناسب برای هوای برفی زمستانی پوشیده است.

برای این لباس، کالپو یک لباس تمام مشکی پوشیده بود که شامل یک تاپ مشکی آستین بلند بود که دارای برش هایی در قسمت جلوی پیراهن و یک بند متقاطع بود. در نیمه پایینی، او شلوار مشکی کمی گشاد پوشیده بود که ظاهر زیبایی به لباس او می داد. او با یک کمربند چرمی مشکی که یک سگک طلایی و یک کلاه دختر گاوچران مشکی داشت که ظاهری غربی به ظاهر او می‌افزاید، اکسسوری کرد. او همچنین یک کیف دستی شانل مشکی با دسته های نقره ای و مشکی و سخت افزار نقره ای به همراه داشت.

برای تکمیل همه چیز، کالپو یک جفت چکمه مچ پا نوک تیز چرم مشکی پوشید که ظاهر او را به هم گره زد و درعین حال کمی درخشش به حال و هوای او اضافه کرد.

وقتی صحبت از استایل ضروری کالپو به میان می‌آید، او تمایل دارد لباس‌های شیک و مدرن بپوشد که با سلیقه‌های سرگرم‌کننده، عشوه‌گر و زنانه‌اش مطابقت داشته باشد. به عنوان مثال، اخیراً ما شاهد بودیم که Culpo یک لباس مینی پولک دار درخشان به تن کرده است که با صندل های متالیک ست شده است تا لباسی شیک و جذاب داشته باشد. و ما حتی دیدیم که او یک لباس مشکی کوچک همراه با چکمه های بلند ران برای لحظاتی شیک پوشیده است.

هنگامی که زمان آن فرا می رسد که کولپو یک فرش قرمز را تزئین کند، او آثاری از برندهایی مانند جولین مکدونالد، رالف اند روسو و رتروفیت به تن می کند. او همچنین در کمپین هایی برای برندهایی مانند Rampage و Express بازی کرده است.

برای دیدن بهترین لحظات سبک خیابانی کالپو، روی گالری کلیک کنید.