کیت آپتون و دخترش با لباس های گلدار به ساحل آمدند – اخبار کفش


کیت آپتون دیروز در اینستاگرام به شوهرش، جاستین ورلاندر، بازیکن هیوستون آستروس، تولدش را تبریک گفت. ستاره روی جلد «Sports Illustrated Swim Issue» یک عکس خانوادگی شیرین از خود به همراه ورلاندر و دختر 2 ساله‌شان، Genevieve، در یک ساحل شنی با درختان نخل در پس‌زمینه به اشتراک گذاشت.

این مدل و هنرپیشه «زن دیگر» که پابرهنه ژست گرفته، یک لباس کوتاه طرح گلدار با دو بند تک در سایه‌های مختلف آبی، بنفش و سفید پوشیده است. کوچولوی آپتون با هماهنگی با مادر، یک لباس شایان ستایش پوشیده از گل های رنگارنگ پوشید. او با تگ کردن مردش، این پست را زیرنویس کرد: “تولدت مبارک برای شگفت انگیزترین شوهر، پدر و بهترین دوستی که یک دختر می تواند درخواست کند. شما را خیلی دوست دارم.”

در همین حال، ورلاندر، که در 20 فوریه 39 ساله شد، یک پیراهن چوگان بافتنی خاکستری هوشمند همراه با شورت سرمه ای پوشید. جاستین و کیت که در سال 2017 در توسکانی ازدواج کردند، اغلب عکس های خانواده خود را در حساب های رسانه های اجتماعی خود به اشتراک می گذارند. همین چند روز پیش، ستاره بیسبال عکسی از خود و آپتون 29 ساله منتشر کرد که در بیرون از خانه با ظاهری ورزشی با کفش های کتانی بروکس ژست گرفته بودند.

آپتون که در سال 2011 با ظاهر شدن روی جلد «مسئله لباس شنای مصور ورزشی» به شهرت رسید، تمایل دارد به دنبال کفش های کتانی باشد و به نظر می رسد برند مورد علاقه ای ندارد. اخیراً او در همه چیز دیده شده است، از Asics کلاسیک برای تمرین، تا Nike Air Maxes کمیاب و شبح محبوب Reebok Club C.

برای دیدن برخی از شیک ترین لحظات کیت آپتون در طول سال ها، روی گالری کلیک کنید.