نایک تاریخ بازگشت به دفتر خود را در 3 می تایید کرد – Footwear News


به روز شده در 21 فوریه

نایک امروز به FN تأیید کرد که کارمندان در 3 می به دفتر بازخواهند گشت.

اگرچه این شرکت به‌طور مستقیم هیچ به‌روزرسانی در مورد مدل اداری جدید خود ارائه نکرد، اما این برند در ماه می گذشته اعلام کرد که قصد دارد دفاتر خود را در ایالات متحده با یک “مدل کار انعطاف‌پذیر 3-2” بازگشایی کند، که به کارمندان اجازه می‌دهد تا از راه دور کار کنند. تا دو روز در هفته . Business Insider، با استناد به یادداشت داخلی شرکت، هفته گذشته گزارش داد که Swoosh به این برنامه پایبند است.

بسیاری از شرکت‌ها اعلام کرده‌اند که مسیر هیبریدی را طی خواهند کرد زیرا Omnicron نگران سهولت و بازگشایی دفاتر است.

نایک در ماه اکتبر اعلام کرد که همه کارکنان ادارات ایالات متحده را ملزم می کند که به طور کامل در برابر COVID-19 واکسینه شوند.

این شرکت با بازگشت تیمش به دفتر، نقطه عطفی را رقم خواهد زد – پنجاهمین سالگرد نام تجاری نایک.

آنچه در دسامبر 2021 گزارش کردیم:

به دنبال روندی در میان شرکت‌های بزرگ در هفته‌های اخیر، نایک برنامه خود را برای بازگشت به دفاتر ایالات متحده به طور نامحدود به تعویق انداخت.

در یادداشتی که روز جمعه برای کارمندان ارسال شد و توسط FN مشاهده شد، مونیک متسون، مدیر منابع انسانی نایک، گفت که کارکنان دیگر نیازی به بازگشت به دفاتر نایک در ایالات متحده در تاریخ 10 ژانویه 2022 ندارند. در یادداشتی به افزایش اخیر اشاره شده است. در موارد COVID-19 در ایالات متحده و آخرین نوع Omicron به عنوان دلایل تاخیر.

در این یادداشت آمده است: «کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند که سطوح پرونده در هفته‌های آینده، همزمان با بازگشت برنامه‌ریزی‌شده ما به محل کارمان، افزایش خواهد یافت.

نایک تاریخ بازگشت جدیدی را اعلام نکرد، اما گفت حداقل چهار هفته قبل کارمندان را مطلع خواهد کرد. FN برای نظر دادن با نایک تماس گرفته است.

متسون در این یادداشت نوشت: «هنگامی که برگردیم، همانطور که در روز سه‌شنبه آن را تقویت کردم، از انعطاف پذیری استقبال خواهیم کرد.

در ماه مه، نایک اعلام کرد که قصد دارد در نهایت دفاتری را در ایالات متحده با “مدل کاری 3-2 انعطاف پذیر” باز کند، که به کارمندان اجازه می دهد تا دو روز در هفته از راه دور کار کنند. نایک اواخر ماه اکتبر اعلام کرد که تمام کارکنان اداری ایالات متحده را ملزم می کند که به طور کامل در برابر COVID-19 واکسینه شوند تا کارمندان را تا 10 ژانویه به دفاتر خود بازگرداند.

بر اساس آخرین ارتباطات، سیاست واکسیناسیون همچنان پابرجاست. در این یادداشت، متسون گفت که نایک “به شدت” کارکنان واکسینه شده را تشویق می کند تا “در اسرع وقت” واکسینه شوند، اگرچه این شرکت هنوز این فراخوان ها را اجرا نکرده است.

در اوایل این ماه، شرکت‌های TJX، شرکت مادر Marshalls و TJ Maxx، اولین خرده‌فروش بزرگی بود که اعلام کرد استفاده از بوستر شات‌ها را برای همه کارکنان اداری واجد شرایط اجباری می‌کند. سایر شرکت‌های Under Armor نیز دستورات واکسن شرکتی را تعیین کرده‌اند اما هنوز شرایط فراخوان را اعلام نکرده‌اند.