بروکس روز سنت پاتریک را با مجموعه Ghost 14 Run Lucky جشن می گیرد – اخبار کفش


روز سنت پاتریک نزدیک است و بروکس برای کسانی که آماده جشن گرفتن هستند کفش و لباس دارد.

برای دوندگانی که می‌خواهند در 17 مارس مسافتی را طی کنند، بروکس یک تکرار جسورانه جدید از Ghost 14 الهام گرفته از تعطیلات را ارائه می‌کند. بخشی از مجموعه “Run Lucky”، این کفش آماده جاده کاملاً با رنگ سبز و طلایی پوشانده شده است و با گرافیک های سه تایی پوشانده شده است.

رویه کفش به رنگ سبز با سه‌فوله‌های متفاوت در سرتاسر آن است. آن‌ها روی کفی‌های میانی با شیب فلزی اسپری شده با طلا در پاشنه برای ادای احترام به جلوی پا و زیره سبز تیره قرار دارند. علاوه بر این، نام مجموعه “Run Lucky” بر روی زبان ها چاپ شده است.

از منظر فنی، کفش خنثی بالشتکی Ghost 14 دارای زیره‌های میانی به‌روز شده و ساده‌شده است که کاملاً با ترکیب نرم DNA Loft و پد تصادف قطعه‌دار آن در زیر پا ساخته شده‌اند تا به راحتی فرود بیایید. علاوه بر این، این استایل دارای رویه‌های چاپ سه بعدی این برند است که برای ایجاد کشش و ساختار متعادل طراحی شده‌اند.

Brooks Ghost 14 از مجموعه “Run Lucky” اکنون در سایزهای مردانه و زنانه از طریق Brooksrunning.com با قیمت 140 دلار در دسترس است.

همراه با Ghost 14، مجموعه “Run Lucky” همچنین شامل لباس هایی با لباس سبز است، از جمله Distance Tank، Distance Short Sleeve و غیره. قیمت پوشاک و لوازم جانبی مجموعه “Run Lucky” از 17 دلار شروع می شود و تا 88 دلار می رسد.


Brooks Ghost 14 Run Collection

The Brooks Ghost 14 از مجموعه “Run Lucky”.

اعتبار: با حسن نیت از بروکس


Brooks Ghost 14 Run Collection

مجموعه “Run Lucky” از بروکس.

اعتبار: با حسن نیت از بروکس


Brooks Ghost 14 Run Collection

نگاهی به Brooks Ghost 14 از مجموعه “Run Lucky”.

اعتبار: با حسن نیت از بروکس