اولیویا رودریگو با تاپ صورتی، دامن و کلاه کابویی تولد خود را جشن می گیرد – اخبار کفش


اولیویا رودریگو این آخر هفته سال آخرش را در یک گروه صورتی داغ جشن گرفت.

خواننده “گواهینامه رانندگی” روز دوشنبه مجموعه ای از عکس های تولد 19 سالگی خود را در اینستاگرام خود منتشر کرد که روز یکشنبه زنگ زد. برای این جشن، رودریگو به دوستانش پیوست تا در SHOREbar مهمانی کنند و از کیکی که روی آن شمع هایی روی آن نوشته شده بود، لذت برد که روی آن نوشته شده بود “من 19 ساله هستم و در آتش می سوزم!”

برای جشن تولدش، این ماهی تند که خود را تند معرفی می‌کرد، یک تاپ و دامن ابریشمی صورتی روشن به تن کرد، که یادآور ترندهای اوایل دهه 2000 بود. مجموعه مشابه شامل تزئینات توری مشکی روی لباس مجلسی و دامن بود. رودریگو یک ژاکت کش باف پشمی برش خورده با بریدگی انگشت شست برای هماهنگی با مجموعه صورتی برقی خود اضافه کرد. او این ظاهر را با یک کلاه کابوی صورتی که روی آن نوشته شده بود «دختر تولد» و یک گردنبند نقره ساده تکمیل کرد.

رودریگو حس مد خاص و مدرنی دارد که اغلب او را با ترکیب بافت ها و الگوها برای ایجاد شبح های جالب نشان می دهد. به عنوان مثال، سال گذشته خواننده “خائن” تمایل خود را به اعداد و ارقام شفاف در یک لباس کوتاه پاپیونی و چکمه های پلت فرم برای برانچ Variety Hitmaker نشان داد. و او یک لباس دیسکو بنفش غوطه ور همراه با صندل های متالیک را برای تغییر سرعت در جوایز موسیقی آمریکا پوشید.

رودریگو اگرچه به سختی 19 سال سن دارد، اما در طول سال گذشته رزومه کاملی ایجاد کرده است. او جدا از یک حرفه موسیقی و بازیگری چشمگیر، در سال 2021 فعالیت های تجاری خود را آغاز کرد. اخیراً، او با شرکت Casetify در قاب گوشی و لوازم الکترونیکی در زمینه طیف وسیعی از قاب های گوشی شیک که با استعداد خاص و جسورانه رودریگو طراحی شده اند، همکاری کرده است.

برای مشاهده تکامل فرش قرمز اولیویا اینجا را کلیک کنید.

پیام بگذارید