پنه‌لوپه کروز برای عکس‌خوانی مادرید سر به پا می‌کند – اخبار کفش


پنه‌لوپه کروز امروز در مادرید، اسپانیا، با شرکت در یک تماس عکس برای فیلم جدید اسپانیایی‌زبانش «مسابقه رسمی»، موجی به راه انداخت. این بازیگر که در کنار بازیگران آنتونیو باندراس و اسکار مارتینز ژست گرفته بود، ظاهر شیک شانل را برای فیلمبرداری تبلیغاتی در هتل ماندارین اورینتال در مادرید به نمایش گذاشت.


پنه لوپه کروز، شانل، فرش قرمز، لباس کوتاه شانل، پمپ های بزرگ مشکی

پنه‌لوپه کروز با لباس شنل و کفش‌های مشکی در روز دوشنبه 21 فوریه 2022 روی فرش قرمز راه می‌رود.

اعتبار: چلپ چلوپ

این هنرپیشه 47 ساله اسپانیایی یک لباس کوتاه با لوگوی بنفش با لوله های مشکی، جلو دکمه، آستین بلند و جیب انتخاب کرد. این بازیگر برنده اسکار، طرح ران‌های کلکسیون بهار 22 این برند لوکس را با چشم‌های دودی و لوازم جانبی Chanel، از جمله کیف شانه و گوشواره حلقه‌ای، ست کرد. برای کفش‌ها، او پمپ‌های بند ساتن مشکی برای مچ پا پوشیده بود که دارای یک شبح پنجه‌ای و یک پاشنه بلوک بود. سبک پلتفرم کلفت نیز Chanel است.


پنه لوپه کروز، شانل، فرش قرمز، لباس کوتاه شانل، پمپ های بزرگ مشکی

نگاهی دقیق‌تر به کروز با پوشیدن پمپ‌های ساتن درشت مشکی با طرح بند مچ پا و پایه پلت فرم روی فرش قرمز.

اعتبار: چلپ چلوپ

در طول سال‌ها پس از به شهرت رسیدن، کروز به دلیل انتخاب لباس‌های شیک خود شناخته شده است و اغلب به سراغ کفش‌های پاشنه بلند می‌رود. به‌علاوه، بازیگر «مادران موازی» از سال 2018 سفیر شانل بوده است، به این معنی که دسترسی اولیه‌ای به جدیدترین طرح‌های این برند دارد. ماه گذشته، او برای حضور در “Late Late Show With James Corden” یک لباس مینی توئید سفید شنل و لوگوی پاشنه پا را به نمایش گذاشت.


پنه لوپه کروز، شنل، لباس کوتاه شنل، تلمبه‌های مشکی درشت

پنه لوپه کروز در هتل ماندارین اورینتال مادرید برای یک عکس تبلیغاتی شنل می پوشد.

اعتبار: چلپ چلوپ

در گالری ورق بزنید تا سبک پنه لوپه کروز را در طول سالیان ببینید.

پیام بگذارید