ناتان چن در المپیک 2022 با لباس تاکسیدو به عقب برمی گردد – اخبار کفش


ناتان چن مهارت‌های پیچیده‌اش را روی یخ در جشن نمایشگاه پکن در جریان بازی‌های المپیک زمستانی 2022 شنبه شب به نمایش گذاشت. به گزارش اسپورت ایلوستریتد، این جشن با هدف نمایش 18 اسکیت باز که در المپیک پیش از مراسم اختتامیه روز یکشنبه مدال کسب کرده اند، برگزار شد.

چن در حال اسکیت کردن به سمت «کاروان» توسط فنفار سیوکارلا، به ویژه در حالی که روی یخ روی یخ بود، یک چرخش کامل به عقب انجام داد تا ست خود را به پایان برساند. اجرای سه دقیقه‌ای او همچنین دارای چرخش‌ها و پیروت‌های فراوانی بود.

برای این مناسبت، چن یک تاکسیدو مشکی کلاسیک که توسط Vera Wang طراحی شده بود پوشید. ظاهر شیک شامل شلوارهای اسکیت مشکی و تاپ مشکی با یقه های ابریشمی نوک تیز و لهجه های جیبی سفید بود. چن همچنین یک تاپ سفید با یقه خدمه در زیر آن اضافه کرد و اسکیت های مشکی رنگی به کار برد.

چن با مد روی یخ خود، از جمله گروه مسابقات قهرمانی اسکیت نمایشی ایالات متحده در ژانویه 2022، که به سرعت در فضای مجازی منتشر شد، دست به کار شده است. چن هنگام اجرا برای «مرد موشکی» التون جان، یکی دیگر از طرح‌های سفارشی وانگ را پوشید، که شامل شلوار مشکی با تاپ الهام‌گرفته از فضای قرمز، نارنجی و زرد بود. او همچنین لباس دوم الهام گرفته از کهکشان ها را به تن کرد، که دارای تاپ مشابه با یقه مشکی و ته رنگ بنفش بود، در حالی که هفته گذشته در مسابقات انفرادی مردان طلا گرفت.

وانگ به ووگ از ظاهر المپیک چن گفت: «ما در مورد قدرت شلیک مورد نیاز برای شلیک موشک به فضا بحث کردیم. من می خواستم او احساس کند که در آتش است.

با نزدیک شدن به پایان بازی های المپیک زمستانی 2022، چن با یک مدال طلا برای مسابقات اسکیت انفرادی مردان امسال و همچنین یک مدال نقره برای اسکیت تیمی کنار خواهد رفت. قهرمان تیم ایالات متحده آمریکا امسال نیز رکورد برنامه کوتاه مردان را شکست و با 1113.97 امتیاز قهرمان مسابقات شد. چن همچنین با برندهایی مانند نایک، تویوتا و ویزا همکاری دارد.

مجموعه بازی های المپیک کیث برای تیم ایالات متحده آمریکا را در گالری مشاهده کنید.