صندل گلادیاتور Zendaya Dons برای کمپین جدید والنتینو – اخبار کفش


اگر از طریق پیوندی در وب‌سایت ما، یک محصول یا خدمات بررسی شده مستقل را خریداری کنید، Footwear News ممکن است کمیسیون وابسته دریافت کند.

Zendaya مسئول احیای صندل های گلادیاتوری در کمپین جدید والنتینو “Rendezvous” است. بازیگر “Euphoria” در ویدئوی کمپین در کنار مدیر خلاق برند، پیرپائولو پیچیولی، و استایلیست قدیمی او – و اینفلوئنسر سبک سال FNAA – Law Roach بازی می کند.

در این کلیپ، زندایا در خیابان‌های شهر قدم می‌زند، در عکس‌برداری ژست می‌گیرد و با کمک روچ و پیچیولی به دنبال لباس مناسب خود می‌گردد (بالاخره، چه کسی بهتر است در مواقع اضطراری مد کمک کند؟). همانطور که “Crystallised” XX در پس‌زمینه پخش می‌شود (مدها این آهنگ را از صحنه‌ای به یاد ماندنی از فصل سوم Gossip Girl تشخیص می‌دهند)، زندایا مجموعه‌ای از لباس‌های تاثیرگذار از مجموعه بهار/تابستان 22 والنتینو را می‌پوشد. : یک لباس بریده، یک کت و شلوار، پرده و پیراهن‌های گلدار سه‌بعدی، شنل‌ها و ژاکت‌های روان – همه در رنگ‌های پر جنب و جوش صورتی، آبی، سفید، سبز و زرد. این فیلم همچنین با داشتن کیف های دستی براق و جواهری، به تنهایی به یک نمایش مد قابل تایید تبدیل می شود.

https://www.youtube.com/watch?v=pwVJizpCuDQ

در مورد کفش، زندایا به طور برجسته دو جفت صندل گلادیاتور والنتینو را در کلیپ به تن کرده است. یکی از ست ها دارای رویه چرمی قهوه ای و بند انگشتی قهوه ای پهن است که روی آن گل میخ های طلایی منحصر به فرد One خانه قرار گرفته است. جفت دیگر که از چرم مشکی ساخته شده‌اند، با سنگ‌ستودهای طلایی روی بند‌ها حتی جسورتر هستند. روچ و پیچیولی همچنین عکس هایی از پشت صحنه زندایا در حال الگوبرداری از این چهره ها را در حساب های اینستاگرام خود منتشر کردند.

صندل های گلادیاتور یکی از به یاد ماندنی ترین ترندهای کفش در دهه 2010 است که دارای کفی صاف، قفس چرمی یا بندهای توری است که تا زانوهای پوشنده می رسد. این کفش برای احیای این فصل تنظیم شده است که در باند فرودگاه های Altuzarra، Etro، Dior و البته Valentino دیده می شود. سبک‌های جدید موجود در حال حاضر نیز از آمینا مودی، تامارا ملون و استوارت ویتزمن و دیگران پدیدار شده‌اند. علاوه بر زندایا، ستارگانی مانند سارا جسیکا پارکر، جنیفر لوپز و کایلی جنر همگی گلادیاتورهای دیور، گوچی و جیانویتو روسی را به نمایش گذاشته‌اند.

در مورد کفش، بازیگر سابق “Shake It Up” با صندل های بنددار، چکمه ها و کفش های جیمی چو، راجر ویویر و کاسادی دیده شده است. او همچنین اغلب با برندهای مد مانند تامی هیلفیگر و به عنوان سفیر برندهای Valentino، Bulgari، Lancôme و Covergirl Cosmetics همکاری می کند. این هنرپیشه حتی به طراحی هم پرداخته است و خط تولید لباس های مقرون به صرفه خود را با نام دایا بای زندایا در سال 2016 راه اندازی کرده است. مینکف و دیگران.

از طریق گالری کلیک کنید تا ببینید که چگونه استایل فرش قرمز زندایا در طول سال ها تکامل یافته است.

بهار امسال صندل های بنددار و راک زندایا را دنبال کنید.


استیو مدن، صندل، صندل گلادیاتور، صندل مشکی، صندل چرمی، صندل تخت، صندل میخی

اعتبار: با حسن نیت از آمازون

برای خرید: صندل استیو مدن تاشیا، 81 دلار (90 دلار).


اعتبار: توسط Nordstrom

برای خرید: صندل Ash Play، 90 دلار (225 دلار بود).


شوتز، صندل، صندل پاشنه دار، صندل مشکی، صندل بند دار، صندل پاشنه دار

اعتبار: با حسن نیت از خیابان پنجم ساکس

برای خرید: صندل Schutz Heyde، 98 دلار.