دوقلوهای سرنا و ونوس ویلیامز با ظاهری مشابه – Footwear News


ونوس ویلیامز، ستاره تنیس، امروز در اینستاگرام عکسی از پشت صحنه جلد جدید خود در هارپرز بازار با خواهرش سرنا به اشتراک گذاشت. این عکس، ورزشکاران نمادین را نشان می‌دهد که ژست‌های مشابهی را در حالی انجام می‌دهند که همان لباس‌های میدی بدنه بیرون از شانه با آستین‌های بلند و طراحی نیمه شفاف را پوشیده‌اند.

ونوس که صاحب برند لباس ورزشی و سبک زندگی خود EleVen است، در سمت چپ با رنگ قرمز دیده می شود. روی پاهای خود، دو خواهر سرسره‌های بزرگ مشکی روی پلتفرم می‌پوشند که جلوه‌ای مخطط روی بند خون‌آرام دارد.

کمتر از یک هفته پیش، ونوس یکی از عکس های روی جلد مجله و زیباترین عکس های درونی را در شبکه های اجتماعی منتشر کرد. او در توضیح این پست نوشت: «این یک افتخار ویژه است که روی جلد شماره @harpersbazaarus March Legacy با @serenawilliams هستم. طراحی شده توسط سردبیر سمیرا نصر، طرح هایی از نورما کمالی، ریچارد کویین، ریک اوونز، والنتینو، بالمین و گوچی برای فیلمبرداری انتخاب شدند تا لباس قهرمانان تنیس را به تن کنند.

تهیه‌کنندگان اجرایی «شاه ریچارد» با بازی ویل اسمیت، که پدرشان و زندگی‌شان را پیش از تبدیل شدن به ورزشکاران حرفه‌ای مشهور دنبال می‌کند، با نشریه درباره فیلم، خانواده‌شان و آنچه پیش‌روی هر دوی آنهاست صحبت کردند.


ونوس ویلیامز، تنیس

ونوس ویلیامز در 18 فوریه 2022 در Delray Beach Open در فلوریدا یک تاپ و شلوار جین سفید می پوشد.

اعتبار: مگا

ونوس به Tressie McMillan Cottom گفت: «فکر نمی‌کنم مردم قبل از اینکه ما حرفه‌ای شویم، حتی به اتفاقی که افتاد فکر نمی‌کردند. سرنا افزود: «این یک فیلم تنیس نیست. این یک فیلم درباره خانواده است. سرنا افزود: “ما هرگز برنامه ریزی نکردیم که فقط تنیس بازی کنیم – ما برنامه ریزی کردیم که کارهای بیشتری انجام دهیم.”

برای مشاهده سیر تحول استایل خیابانی ونوس ویلیامز، گالری را مرور کنید.