در اینجا نحوه خرید آن آمده است – اخبار کفش


اگر از طریق پیوندی در وب‌سایت ما، یک محصول یا خدمات بررسی شده مستقل را خریداری کنید، Footwear News ممکن است کمیسیون وابسته دریافت کند.

سه سبک فروخته شده Air Jordan به زودی دوباره در دسترس خواهند بود و به زودی در برنامه Nike SNKRS دوباره ذخیره می شوند.

این غول پوشاک ورزشی از طریق جدیدترین مجموعه خود “این هفته در SNKRS” به این موضوع اشاره کرده است که آرایش قبلی از کفش های کتانی بسکتبال Air Jordan 4، Air Jordan 5 و Air Jordan 13 محبوب مایکل جردن در این هفته دوباره عرضه می شود. با وجود این تیزر، سبک خاصی از هر تکرار توسط این برند فاش نشده است، اما حساب رسانه اجتماعی @zSneakerheadz عکسی از Air Jordan 4 “Crimson”، Air Jordan 5 “Moonlight and the Air Jordan 13″ را منتشر کرده است. Court Purple” در اینستاگرام، نشان می دهد که اینها سبک هایی هستند که به زودی باز خواهند گشت.

هر یک از این سبک‌ها در سه مجموعه قبلی ایر جردن یکپارچه‌سازی با نام تجاری جردن به نمایش درآمده‌اند، با Jordan 4 “Crimson” آخرین افت از مجموعه زمانی که ماه گذشته عرضه شد. Jordan 13 “Court Purple” در طول فصل تعطیلات سال گذشته سقوط کرد در حالی که Jordan 5 “Moonlight” در تابستان 21 وارد بازار شد.

علیرغم این که برند جردن هنوز به طور خاص نشان نداده است که چه زمانی سه سبک فروخته شده Air Jordan به برنامه Nike SNKRS این هفته بازخواهند گشت. هر جفت با برچسب قیمت 190 دلار عرضه می شود.


Air Jordan 5 'Oreo'

سمت جانبی Air Jordan 5 “Moonlight”.

اعتبار: توسط نایک


سمت جانبی Air Jordan 13 “Court Purple”.

اعتبار: توسط نایک

در اخبار مربوط به Air Jordan، برنامه انتشار SNKRS همچنین تأیید کرده است که نسخه جدید دانشگاه Gold و Light Bordeaux از Air Jordan 1 High از طریق برنامه در روز پنجشنبه در ساعت 10 صبح به وقت شرقی منتشر خواهد شد. این کفش با قیمت 170 دلار عرضه خواهد شد.

پیام بگذارید