جوردین وودز و کارل آنتونی تاونز با ظاهری جسورانه ژست می گیرند – اخبار کفش


جوردین وودز و دوست پسرش کارل-آنتونی تاونز برای سوار شدن به یک هواپیمای خصوصی برای بازی همه ستاره های NBA در آخر این هفته، ظاهر سر تا پا را به نمایش گذاشتند.

وودز روز دوشنبه در اینستاگرام خود چندین عکس به اشتراک گذاشت که نشان می‌داد این جفت یک کت خز شاه ماهی، شلوار جین و کفش‌های کرم رنگ به تن دارند. در حالی که اینفلوئنسر 24 ساله یک جفت چکمه‌های درشت و نازک با جلوی توری پوشیده بود، رقصنده تیمبرولوز مینه‌سوتا کفش‌های کتانی بلند و پادری به تن داشت. وودز همچنین عکسی از کیف کوچک Balenciaga خود قرار داده و ظاهر خود را با کلاه نیویورکی یانکی تکمیل کرده است. به نظر می‌رسید که تاونز از Just Don x Air Jordan 2 Retro “Beach” که در سال 2016 منتشر شد، با یک کلاه همسان استفاده می‌کردند.

نسخه محدود Nike Air Jordan 2 silhouette با همکاری Don C (معروف به Don Crawley) ساخته شد و در ابتدا با قیمت 650 دلار فروخته شد. در حال حاضر، تنها دو اندازه در farfetch.com موجود است که قیمت آن 1082 دلار است. کراولی اکنون یک طراح لباس خیابانی است اما زمانی به خاطر همکاری با کانیه وست شهرت داشت و حتی در سال 2014 در ازدواجش با کیم کارداشیان بهترین مرد رپر بود.


Jordyn Woods و Karl-Anthony Towns در Nobu Malibu شام می خورند، 03 نوامبر 2020

Jordyn Woods و Karl-Anthony Towns در 30 نوامبر 2020 در Nobu Malibu شام می‌خورند. شهرها را می‌توان با کفش‌های ورزشی Nike Jordan 1 x Travis Scott مشاهده کرد.

اعتبار: مگا

این اولین بار نیست که این دو شیک پوش ظاهر خود را با هم هماهنگ می کنند. در سپتامبر 2020، وودز رابطه آنها را در اینستاگرام رسمی کرد، زمانی که چندین عکس از آنها را با لباس شنای ورساچه منتشر کرد. او در توضیح این پست نوشت: “من تو را پیدا کردم، سپس خودم را پیدا کردم.”

برای دیدن برخی از بهترین لباس های جوردین وودز در طول سال ها، گالری را مرور کنید.

پیام بگذارید