ادل در Alaia در جریان بازی ستاره های NBA با ریچ پل تحت تاثیر قرار می گیرد – Footwear News


ادل و دوست پسر نماینده ورزشی اش، ریچ پل، در بازی ستاره های NBA یکشنبه شب در کلیولند، اوهایو ظاهری شیک داشتند، جایی که تیم لبرون جیمز تنها با سه امتیاز تیم کوین دورانت را شکست داد.

خواننده «من شراب می‌نوشم» با کتی لوکس با طرح پلنگی و لباس بافتنی یقه‌بلندی که توسط علایا اهدا شده بود، در دادگاه نشسته بود. او با یک جفت چکمه‌های شیک به سبک جوراب جیر مشکی Manolo Blahnik، ظاهر جذاب را ثابت کرد. این استایل که 1375 دلار را برای شما به ارمغان می آورد، دارای طراحی لغزنده با رویه الاستیک، پنجه بادامی و پاشنه بلند گشاد است.


ادل، ماری جی. بلیج، آلیا، کت پلنگی، بازی همه ستاره nba، صندلی‌های کنار دادگاه

ادل در 20 فوریه 2022 در میدان Rocket Mortgage FieldHouse در کلیولند، اوهایو، در کنار خواننده نمادین مری جی بلیج نشسته است.

اعتبار: چارلز کروپا برای AP

همچنین در رنگ‌های بژ و شرابی موجود است، بوت “Pamfilo” که هنرمند برنده جایزه گرمی آن را با جوراب شلواری مشکی نیمه شفاف ست می‌کند، تا زیر زانو می‌آید.

این یک ماه شلوغ برای خواننده “Easy On Me” بود، که اخیراً به دلیل پذیرایی از طرفدارانش با یک رقص بازیگوش و بداهه روی میله در یک رویداد کلوپ شبانه در لندن خبرساز شد. او همچنین در مراسم جوایز بریت اجرا کرد، جایی که او برنده جوایز متعددی شد و چیزی که برخی گمان می‌کردند حلقه نامزدی بود را به نمایش گذاشت. با این حال، جرقه در بازی دیشب به طرز محسوسی غایب بود.

مری جی بلیج که ادل در کنار او نشسته بود، جنیفر هادسون، ونسا برایانت و مگان فاکس و نامزدش ماشین تفنگ کلی نیز در دادگاه نشستند.

ظاهر را خرید کنید.


چکمه های جیر کش دار manolo bhnik Pamfilo 90

اعتبار: Net-a-Porter

برای خرید: بوت Manolo Blahnik Pamfilo، 1375 دلار; net-a-porter.com

برای کشف در گالری ورق بزنید بیشتر از سبک ادل در طول سالها.