نگاهی به استایل جسورانه بارداری ریحانا – اخبار کفش


اگر محصول یا خدماتی را که به طور مستقل بررسی شده را از طریق پیوندی در وب سایت ما خریداری کنید، Footwear News ممکن است کمیسیون وابسته دریافت کند.

تولدت مبارک ریحانا! این خواننده و مادر آینده امروز 34 ساله می شود. برای بزرگداشت این مناسبت، جسورانه ترین ظاهر او از زمان اعلام بارداری اش را مرور می کنیم.

ریحانا حتی با یک دست انداز کودک، به حس مد جسورانه خود وفادار ماند. از زمان به اشتراک گذاشتن عکس‌های بارداری نمادین خود، قدم زدن در خیابان‌های برفی نیویورک با A$AP Rocky با یک ژاکت پف‌کرده شنل 1996 و جواهراتی که شکمش را بیرون آورده بود، اعلامیه نوزاد این نوازنده به یکی از اعصار مختلف تبدیل شده است. ریحانا همچنان ثابت کرد که لباس های خیابانی پر زرق و برق می تواند بخشی از سبک بارداری باشد. اگر به دلیل بیشتری نیاز داشتید، به لباس‌های برهنه‌شده اخیر او که دارای طرح‌هایی از برندهایی مانند Jean Paul Gaultier و The Attico است نگاه نکنید. هودی های سایز بزرگ نیز قطعات اصلی در مجموعه های لباس پوشیده او بوده اند.

از نظر کفش، میل ریحانا به کفش های جسورانه به سبک بارداری او نیز کشیده شد. به نظر می رسد ستایش خواننده «We Found Love» از کفش های پاشنه بلند شیک و فوق مد روز – به ویژه کفش های پاشنه بلند بلند – به این زودی ها به جایی نمی رسد. ریحانا که از صندل‌های قاطری و بنددار استفاده می‌کرد، عمدتاً در تمام دوران بارداری‌اش از کفش‌های پاشنه‌دار آمینه معادی استفاده می‌کرد. با این حال، او همچنین استایل هایی از Gianvito Rossi، Jimmy Choo، Manolo Blahnik و Tom Ford می پوشد. از طرف دیگر، او کفش‌های ورزشی Vans را نیز می‌پوشد که با همکاری A$AP خوش‌تیپ ساخته شده‌اند.

کمی قبل از اعلام بارداری، ریحانا با ظاهری شیک و در عین حال اسپورت به نیویورک رفت: یک ژاکت سرمه ای مارتین رز با دامن کوتاه سن لورن از جنس خز. این دو قطعه غیرمنتظره با یک روسری خز راه راه سیاه و سفید از مجموعه بهار/تابستان 2011 پرادا لایه‌بندی شده‌اند و حسی لوکس به آن‌ها می‌دهد. لباس ریحانا با یک گردنبند طلایی فرناندو خورخه، انگشتر بریونی ریموند و پمپ‌های براق سفید تا زانو کامل بود.


ریحانا، نیویورک، پمپ های تسمه ای سفید، مارتین رز، 27 ژانویه 2022

ریحانا در 27 ژانویه 2022 در نیویورک دیده شد.

اعتبار: WavyPeter / SplashNews.com

در اوایل فوریه، ریحانا به همراه سنت دوورمونت فعال، از پردیس کهنه سربازان لس آنجلس غربی بازدید کرد تا تدارکات را اهدا کند و با کهنه سربازان بی خانمان ملاقات کند. ستاره «Ocean’s 8» برای این مناسبت لباس راحتی به تن کرد و یک هودی مشکی و شلوار مخصوص سبک Awake را با کفش‌های ورزشی Vans x A$AP Rocky ست کرد. جفت مشکی با توری‌های سفید و گرافیک‌های شعله‌ای کامل بود که به ورزشکاران آن‌ها یک چرخش هیپ هیولا می‌داد.


ریحانا در 6 فوریه 2022 به همراه سنت دورمونت در لس آنجلس از پردیس امور کهنه سربازان غرب لس آنجلس در برنت وود بازدید می کند.

اعتبار: SennettDevermont/AFTP Foundation/MEGA

یکی از ویروسی ترین قیافه های بارداری ریحانا تا به امروز زمانی بود که او در 11 فوریه روی فرش قرمز رفت، درست به موقع برای جشن زیبایی و پوست فنتی در لس آنجلس. این ستاره با تاپ آبی درخشان The Attico که از رشته های پولک های متعدد تشکیل شده بود برای پاپاراتزی ها ژست گرفت. تاپ تقریباً با شلوار پولک‌زی ombre و همچنین سوتین طلایی و الماسی و زنجیر بدن توسط Jacquie Aiche ست شده بود. با این حال، ریحانا هرگز کسی نبوده که از زرق و برق کوتاهی کند. این ستاره همچنین ظاهر خود را با حلقه های الماس خیره کننده Messika، یک دستبند الماس وردورا و آمتیست و گوشواره های Chopard همسان در نظر گرفت. برای کفش، او خودش را به یک ست شیک از صندل های Manolo Blahnik بست که دارای رویه های بنفش متالیک و پاشنه های رکابی بود.


ریحانا، فنتی بیوتی، سبز، آتیکو، 11 فوریه 2022

ریحانا در جشن Fenty Beauty And Fenty Skin در 11 فوریه 2022.

اعتبار: خاویر کولین / خبرگزاری تصویری / مگا

اخیراً، در حالی که با A$AP Rocky غذا می خورد، ریحانا با یک ژاکت کار R13 برنزه، تی شرت New York Mets و شلوار جین مارتین رز آبی با تزئینات کریستالی خود را به نمایش گذاشت. پیام “نام من چیست؟” این خواننده با عینک‌های آفتابی مشکی ورساچه و یک چوکر دیور از سال 2004 به این قیافه ظاهری براق بخشید. ظاهر خود را به پایان رساند – و لبه‌های شلوار جین‌اش را بالا زد و روشی هوشمندانه برای پوشیدن ترند مچ پا را به نمایش گذاشت. صندل آمینا جورجیا، دارای رویه جیر مشکی با پاشنه های رکابی 4.1 اینچی و بند های کریستالی براق مچ پا.


ریحانا و راکی ​​برای شام آخر شب به کربن می روند.  همانطور که او بیرون می‌آید، یک طرفدار گل‌هایش را به او می‌دهد. تصویر: ریحانا، ASAP RockyRef: SPL5290826 190222 غیر انحصاری عکس توسط: BeautifulSignatureIG / SplashNews.comSplash News and PicturesUSA: +1 310-58Lon09:2010-2010000000000000000000000000000. : + 49 175 3764 166photodesk@splashnews.com حقوق جهانی

ریحانا و A$AP Rocky در 19 فوریه 2022 Carbone را در نیویورک ترک می کنند.

اعتبار: BeautifulSignatureIG / SplashNews.com

احمقانه ترین کفش های ریحانا در تمام دوران را در گالری ببینید.