لوری هاروی در رویداد باربری با تاپ و صندل های بند دار پوشیده شد – Footwear News


اگر محصول یا خدماتی را که به طور مستقل بررسی شده را از طریق پیوندی در وب سایت ما خریداری کنید، Footwear News ممکن است کمیسیون وابسته دریافت کند.

لوری هاروی در رویداد خرید باربری برای فروشگاه پرچمدار خود Rodeo Drive سرگرم شد. این کوکتل کلکسیون بهار 22 این برند را با ارائه فیلمی همه جانبه و لیست مهمانان پر ستاره از جمله هاروی، بلا حدید، رول مدل و جیکوب الوردی جشن گرفت.

اینفلوئنسر یک تاپ کراس اوور قهوه ای با آستین های بلند و سوراخ های شست پوشیده بود. او آن را با یک دامن مدادی همسان ست کرد که شبح تا روی زانو و برشی متناسب داشت. هر دو قطعه همچنین دارای بافت آجدار ظریفی بودند که به آنها ظاهری شبیه به یک مجموعه می داد. ظاهر هاروی با گوشواره های طلایی درخشان و یک کلاچ طلایی متالیک تکمیل شد.


لوری هاروی

لوری هاروی در رویداد تصاحب فروشگاه Burberry’s Rodeo Drive در 18 فوریه 2022 شرکت می کند.

اعتبار: اوون کولاسینسکی/BFA.com

در مورد کفش، هاروی صندل‌هایی با بند T می‌پوشید. سبک چرم دارای بند‌های نازکی برای مچ پا و پنجه پا بود که با یک بند جلوی عمودی متصل می‌شد و همچنین یک بند نازک روی پنجه جلویی، که یک شبح بند را ایجاد می‌کرد. این جفت همچنین شامل یک پالت مشکی، قهوه ای و سفید بود که ثابت می کند برای یک لباس همه کاره نیازی به استفاده از استایل خنثی تک رنگ ندارید.


لوری هاروی

روی صندل های هاروی زوم کنید.

اعتبار: [YOUR NAME]/BFA.com

صندل هایی مانند هاروی یکی از لوازم اصلی کمد لباس هستند که برای تکمیل ظاهری “کفش برهنه” یا لباس های هوای گرم مناسب هستند. استایل‌های محبوب دارای رویه‌های چرمی خنثی با پاشنه‌های بلوک یا استیلتو و بندهای مچ پا هستند، همانطور که در جفت‌های جدید کورت گایگر، ربکا مینکوف و کیت اسپید نیویورک دیده می‌شود. علاوه بر هاروی، ستاره‌هایی مانند ریچل زگلر، چارلی داملیو و مایلی سایرس نیز در هفته‌های اخیر صندل‌های شیک جیمی چو، استیو مدن و گوچی را پوشیده‌اند. خود هاروی طرفدار صندل های بنددار است، حتی یک جفت سفید را در فشن شوی پاییز 22 مایکل کورس در هفته مد نیویورک به تن کرد.


لوری هاروی، مایکل کورس، کت و شلوار سفید، صندل، 15 فوریه 2022

لوری هاروی در نمایش پاییز 22 مایکل کورس برای هفته مد نیویورک در 15 فوریه 2022 می آید.

اعتبار: Ouzounova / SplashNews.com

هاروی مانند بقیه کمد لباس‌هایش، کفش‌هایش را شیک و مینیمال نگه می‌دارد. برای مجالس رسمی، این مدل را می‌توان در مدل‌های خنثی، چکمه‌ها و صندل‌های برندهایی مانند Femme LA، Gianvito Rossi و Amina Muaddi مشاهده کرد. وقتی خارج از وظیفه است، مرتباً کفش های کتانی Yeezy و Nike می پوشد. او همچنین یک مجموعه کپسولی با کمد لباس برهنه و خط مراقبت از پوست خودش، SKN by LH دارد. علاوه بر این، این مدل در طول سال ها به عنوان سفیر خدمت کرده و در کمپین هایی برای برندهایی مانند Dolce & Gabbana، Sephora و PrettyLittleThing بازی کرده است.

برای دیدن بیشتر از جسورانه ترین لحظات سبک هاروی در طول سال ها، روی گالری کلیک کنید.

لباس های زمستانی خود را با صندل های بند دار بالا ببرید.


شوتز، صندل، صندل مشکی، صندل چرمی، صندل بند دار، صندل پاشنه دار، صندل کفش دار

اعتبار: با حسن نیت از خیابان پنجم ساکس

برای خرید: صندل Schutz Lovi، 118 دلار.


جسیکا سیمپسون، صندل، صندل مشکی، صندل پی وی سی، صندل چرمی، صندل بند دار، صندل پاشنه دار، صندل بند مچ پا

اعتبار: با حسن نیت از آمازون

برای خرید: صندل جسیکا سیمپسون Aveesha، 55 دلار (89 دلار بود).


سام ادلمن، صندل، صندل مشکی، صندل چرمی، صندل بند دار، صندل پاشنه دار، صندل پاشنه بلوک

اعتبار: توسط Nordstrom

برای خرید: صندل سام ادلمن یارو، 100 دلار.