سرنا ویلیامز لباس بدنه قهوه ای با پمپ های شفاف می پوشد – اخبار کفش


اگر محصول یا خدماتی را که به طور مستقل بررسی شده را از طریق پیوندی در وب سایت ما خریداری کنید، Footwear News ممکن است کمیسیون وابسته دریافت کند.

سرنا ویلیامز برند خود را با روحیه ظرافت مدل سازی می کند. دارنده چهار مدال طلای المپیک امروز عکسی را در اکانت اینستاگرام سرنا در S برند خود به اشتراک گذاشت تا مجموعه جدید خود را که در 22 فوریه منتشر می شود، تبلیغ کند.

در این عکس، ویلیامز یک لباس بدنه قهوه‌ای با آستین‌های کوتاه و یقه‌ای بلند به تن داشت تا احساس آرامش کند. به نظر می رسد این لباس برای راحتی و سهولت از جنس تی شرت ساخته شده باشد. موهای قهوه ای او مجعد بود و صورتش را به زیبایی قاب می کرد.

ویلیامز برای تکمیل همه چیز، یک جفت صندل کاملاً شفاف به تن کرد که شبح T شکل منحصر به فردی داشت. پاشنه ها برای مدتی حدود سه اینچ بلند بودند.

اخیراً، ویلیامز تمایل خود را به سبک‌های هیجانی نشان داده است که لبه‌های آرامی دارند. به عنوان مثال، او اخیراً یک لباس بدنه مشکی همراه با پاشنه‌های پلتفرم متالیک را به تن کرده است که برای یک شب ملاقات عالی است. و ما دیدیم که او یک تاپ کوتاه و دامن کوچک با پاشنه‌های درخشان برای “Jimmy Kimmel Live!” ظاهر برای یک مجموعه پویا

ویلیامز با نایک در کفش ورزشی Air Force 1 خود همکاری کرده است. سفیر نایک با استوارت وایتزمن همکاری کرده است تا منتخبی از کالاهای اصلی برند خود را ایجاد کند و خط لباس خود را به نام S by Serena دارد که لباس، بلوز و لباس ورزشی می فروشد. او همچنین یک خط جواهرات به نام Serena Williams Jewelry دارد که دارای گردنبند، دستبند و گوشواره کلاسیک است.

از ویلیامز پیروی کنید و یک جفت کفش پاشنه بلند شفاف بپوشید تا ظاهری شیک داشته باشید.


صندل بند پی وی سی Alexander Wang nova

اعتبار: الکساندر وانگ

خرید: صندل پی وی سی بند الکساندر وانگ نوا 595 دلار.


صندل دو بند استیو مدن لیلا

اعتبار: بلک

برای خرید: صندل دو بند استیو مدن لیلا، 63 تا 99 دلار.


شوتز آیداه صندل

اعتبار: انقلاب

برای خرید: صندل Schutz Aydah، 118 دلار.

برای دیدن بهترین استایل خیابانی ویلیامز در طول سال‌ها، روی گالری کلیک کنید.