جوردین وودز لباس اندامی شفاف و شلوار جین پاره با پمپ های مشکی می پوشد – اخبار کفش


اگر محصول یا خدماتی را که به طور مستقل بررسی شده را از طریق پیوندی در وب سایت ما خریداری کنید، Footwear News ممکن است کمیسیون وابسته دریافت کند.

Jordyn Woods نشان می دهد که چگونه بافت ها را بدون زحمت مخلوط کنید. اینفلوئنسر امروز مجموعه ای از عکس ها را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت که نشان می داد او از یک مجموعه همکاری به موقع و محبوب پوشیده است.

برای این لباس، وودز یک کت و شلوار مشکی موگلر به تن کرد که دارای پانل‌های شفاف و یقه‌ای بلند برای جلوه‌ای جسورانه بود. روی آن، او یک کت شلوار بزرگ پوشیده بود که یک عنصر پیچیده به لباس او اضافه می کرد. و در نیمه پایینی، وودز یک شلوار جین گشاد پریشان پوشیده بود که روی هر زانو یک سوراخ برای لمس معمولی داشت. او لوازم جانبی را با یک ست چوکر الماس درخشان پوشانده بود که جلوه گروه او را بالا می برد.

برای تکمیل آن، وودز یک جفت چکمه مشبک راه راه Jimmy Choo x Mugler 1395 دلاری پوشید که دارای رنگ برهنه و مشکی برای ظاهری دراماتیک و در عین حال شیک بود. این دو خانه مد مجموعه ای کپسولی از کفش ها را منتشر کرده اند که هم بی زمانی جیمی چو و هم خلاقیت موگلر را به نمایش می گذارد. این کفش‌ها در خرده‌فروشی‌های مختلفی از جمله BergdorfGoodman.com برای خرید در دسترس هستند.


نیم بوت های جوراب بافتنی راه راه Jimmy Choo x Mugler

نیم بوت های جوراب بافتنی راه راه Jimmy Choo x Mugler

اعتبار: برگدورف گودمن

وودز لباس‌های شیک و جذابی دارد که هم در فید اینستاگرامش و هم در حضورهای زنده به رخ می‌کشد. به عنوان مثال، اخیراً دیدیم که او چند لباس ورزشی کاربردی پوشیده است که برنامه تمرینی او را بهبود می بخشد. و ما حتی او را دیدیم که لباس خواب صورتی ابریشمی روشن با دمپایی های رنگارنگ و سرگرم کننده پوشیده بود.

وودز در صنعت مد نامی برای خود دست و پا کرده است و در نمایش های کریستین سیریانو و کرومات شرکت کرده است. او همچنین در کمپین های Good American و Yeezy بازی کرده است. در سال 2018، او خط تولید لباس‌های فعال خود را با نام Secndnture ایجاد کرد.

یک جفت پمپ مشکی را برای ظاهری براق بر روی آن قرار دهید.


برای خرید: یک پمپ پاشنه دار Lacey D’orsay روز جدید، 21 دلار (25 دلار بود).


پمپ انگشتی سم ادلمن هیزل

اعتبار: توسط Nordstrom

برای خرید: سام ادلمن پمپ انگشتی نوک تیز، 35 تا 263 دلار.


برای خرید: Nine West Bliss Pointed Pumps، 89 دلار.

از طریق گالری کلیک کنید تا سبک وودز را در طول سال ها ببینید.