Saweetie با ژاکت برش بژ و دامن Miu Miu خاکستری آماده می شود – Footwear News


اگر محصول یا خدماتی را که به طور مستقل بررسی شده را از طریق پیوندی در وب سایت ما خریداری کنید، Footwear News ممکن است کمیسیون وابسته دریافت کند.

Saweetie با جدیدترین پست اینستاگرام خود انرژی آن را به دختر منتقل می کند. خواننده رپ “زنجیره یخی” روز پنجشنبه مجموعه ای از عکس ها را بر روی پلتفرم به اشتراک گذاشت که این نوازنده را در ظاهری شیک و آماده نشان می داد.

Saweetie یک مجموعه سر تا پا Miu Miu متشکل از یک ژاکت کشمیری قهوه‌ای شتری با طرح کابلی که روی یک سوراخ دکمه سفید بریده شده بود به تن داشت. در نیمه پایینی، او یک دامن کوتاه صیقلی با جیب های باز انتخاب کرد که به گره زدن لباس به یکدیگر کمک می کرد. برای لوازم جانبی، او یک کمربند چرمی قهوه ای، یک کیف شانه مستطیلی مشکی و جواهرات ظریف و درخشان را انتخاب کرد.

روی پاها، Saweetie پمپ‌های بند تی مشکی Miu Miu را با جوراب‌های خاکستری برای داشتن حال و هوای آماده‌کننده طراحی کرده است. این کفش دارای طرح پنجه کلاهک سفید، بند مشکی و ارتفاع پاشنه تقریباً سه اینچ است.

وقتی صحبت از زیبایی لباس رپر “بهترین دوست” می شود، او تمایل دارد لباس های مدرن و تند را ترجیح دهد که فردیت او را به نمایش بگذارد. به عنوان مثال، او اخیراً یک LBD سرگرم‌کننده را با چکمه‌های متالیک بنفش برای یک مجموعه بیانی پوشیده است. و ما همچنین لباس او را در لباس راحتی رنگ خنثی با پمپ های نوک تیز دیده ایم.

Saweetie در صنعت مد نامی برای خود دست و پا کرده است و با برچسب هایی مانند PrettyLittleThing، Crocs و Reebok کار کرده است. او حتی خط لاک ناخن خود را با کمک Sinful Colors راه اندازی کرد.

از کتاب استایل ساویتی الهام بگیرید و یک جفت صندل مشکی بند تی را به تن کنید تا ظاهری تمیز داشته باشید.


صندل تی بند گروسگرین Neous Jumel

اعتبار: DSW

برای خرید: صندل T-Strap Neous Jumel Grosgrain، 630 دلار.


صندل تی بار ساتن دولچه و گابانا با زنجیر 90 میلی متری

اعتبار: Farfetch

برای خرید: صندل T-bar ساتن 90 میلی متری زنجیره ای Dolce & Gabbana، 1095 دلار.


پمپ روز کلکسیون Tru

اعتبار: DSW

برای خرید: Journee Collection Tru Pump، 47 تا 124 دلار.

در گالری ورق بزنید تا لحظات سبک Saweetie را در طول سال‌ها ببینید.