کیت آپتون با همسرش جاستین ورلاندر لباس ورزشی شیک می پوشد – اخبار کفش


اگر محصول یا خدماتی را که به طور مستقل بررسی شده را از طریق پیوندی در وب سایت ما خریداری کنید، Footwear News ممکن است کمیسیون وابسته دریافت کند.

کیت آپتون می داند که چگونه حتی لباس های ورزشی را شیک کند. همسر او، جاستین ورلاندر، روز جمعه یک پست فلش بک را در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت که این زوج در حال تجربه طبیعت با هم هستند.

برای این مناسبت، بازیگر “زن دیگر” یک ژاکت پفی سفید روی یک تی شرت آستین بلند و شلوار ساق سبز ارتشی که نوار سفیدی در کناره های قطعه داشت پوشید. او با یک کلاه سبز، عینک آفتابی شیک و یک کیف سرشانه سیاه و سفید تزئین کرد.

در همین حال، ورلاندر یک تی‌شرت خاکستری نایک به تن داشت که با لباس‌های آبی و عینک آفتابی تیره ترکیب شده بود.

آپتون یک جفت کفش ورزشی خاکستری با کف سفید با توری خاکستری انتخاب کرد. در مورد ورلاندر، او کفش‌های کتانی خاکستری و سفید با طرح‌های خال‌دار جلوی کفش‌ها پوشیده بود.

آپتون دارای طعم کلاسیک و پیچیده ای است که بر تناسب و طراحی تأکید دارد. اخیرا، آپتون یک لباس کاملا مشکی به همراه کفش‌های کتانی نایکی چند رنگ برای داشتن حسی مفرح و ورزشی به تن کرده است. و او حتی یک لباس بادی صورتی داغ و پاشنه های هرمی پوشیده بود که تمایل او را به سیلوئت های تند نشان می داد.

آپتون مدل و هنرپیشه ای است که به خاطر ژست گرفتن روی جلد مجلات و فرش قرمز شهرت دارد. او در کمپین هایی برای شرکت هایی مانند Neiman Marcus، Express و Canada Goose بازی کرده است.

برای داشتن ظاهری تمیز و اسپرت، یک جفت کفش ورزشی مشکی بپوشید.

ریباک، کفش ورزشی، کفش ورزشی مشکی، کفش ورزشی ورزشی، کفش ورزشی مشبک

برای خرید: کفش ورزشی Reebok ZigWild، 78 تا 180 دلار.

سورل، کفش ورزشی، کفش ورزشی مشکی، کفش ورزشی ورزشی، کفش ورزشی مشبک، کفش ورزشی بند دار، کفش ورزشی لاستیکی

برای خرید: کفش ورزشی Sorel Kinetic Rnegd، 57-115 دلار.


Tory Burch، کفش‌های کتانی، کفش‌های کتانی مشکی، کفش‌های کتانی مشبک، کفش‌های کتانی توری، کفش‌های ورزشی ورزشی، کفش‌های کتانی بزرگ

اعتبار: خیابان پنجم ساکس

برای خرید: کفش ورزشی Tory Burch Good Luck، 278 دلار.

از طریق گالری کلیک کنید تا سبک آپتون را در طول سال ها ببینید.