پاریس هیلتون با یک لباس کراوات و عینک آفتابی طلایی تولد خود را جشن گرفت – اخبار کفش


پاریس هیلتون تولد 41 سالگی خود را با سبکی جشن گرفت. این کارآفرین و اجتماعی در روز جمعه مجموعه‌ای از عکس‌ها را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت که نشان می‌داد او از جشن تولد خود با لباسی چشم‌گیر لذت می‌برد.

هیلتون یک لباس رنگارنگ کراوات با یقه‌ای بلند و طراحی گشاد پوشیده بود. آستین ها شبح گشاد و لباس دارای طرحی گلدار بود که برش های کوچکی را نیز در بر می گرفت. او با عینک آفتابی طلایی شیک، یک چوکر درخشان و یک تاج طلایی «تولدت مبارک» تزئین کرد.

هیلتون در توضیح این پست درباره همسرش کارتر ریم نوشت: “از عشقم متشکرم که باعث شدی در روز تولدم احساس کنم مثل یک شاهزاده خانم هستم.” “زندگی با تو افسانه ای است که به حقیقت پیوست.”

در حالی که کفش‌های هیلتون در عکس‌ها دیده نمی‌شوند، اما می‌توان گفت که او کفش‌های گوه‌ای، دمپایی یا صندل‌های پاشنه‌دار را برای برجسته کردن لباس‌اش انتخاب می‌کرد.

هیلتون طرفدار قطعات روان و مد روز است که راحتی را در اولویت قرار می دهند. به عنوان مثال، اخیراً شاهد بودیم که هیلتون برای داشتن ظاهری مطبوع، کتانی های پر جنب و جوش را به تن کرده است. و ما همچنین دیدیم که او یک کت آبی با پمپ های Valentino Rockstud برای یک مجموعه جذاب نیویورکی پوشید.

هیلتون همچنین یک کارآفرین است، که خط کفش خود را در سال 2008 راه اندازی کرد و دارای 19 خط تولید دیگر است که همچنان در حال رشد هستند. او برای داستان جلد خود در آگوست 2021 به FN گفت: “من در شرف انتشار بیست و نهمین عطرم هستم.” من روی بسیاری از محصولات فناوری، VR و NFT سرمایه‌گذاری می‌کنم، کتاب سومم را می‌نویسم و ​​آلبوم دومم را انجام می‌دهم. و شرکت پادکست‌ام، قراردادم با برادران وارنر، قرارداد شرکت تولید خودم و برنامه جدیدم را دارم.

برای مشاهده سیر تحول سبک هیلتون از سال 1997 تا امروز، روی گالری کلیک کنید.