هایدی کلوم با لباس نقره ای درخشان و چکمه های فلزی می درخشد – اخبار کفش


اگر محصول یا خدماتی را که به طور مستقل بررسی شده را از طریق پیوندی در وب سایت ما خریداری کنید، Footwear News ممکن است کمیسیون وابسته دریافت کند.

هایدی کلوم همچنان چشمان خود را برای مد سرگرم کننده به رخ می کشد. بر اساس کپشن توسط کلوم، مجری و داور «Germany’s Next Topmodel» در روز جمعه ویدیویی را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت که مدل ظاهری متالیک را نشان می داد که درخشش، درخشش و درخشش را به آخر هفته می آورد.

برای این لباس، کلوم یک لباس مینی نقره ای پوشیده بود که دارای طرحی درخشان بود و با آستین های بلند تزئین شده بود. همچنین دارای یک سجاف نامتقارن و یک شبح یقه بلند براق برای حسی جسورانه و مدرن بود. او آن را با یک جفت رنگ مشکی برای جلوه ای یکپارچه تزئین کرد.

برای تکمیل همه چیز، کلوم یک جفت چکمه نقره ای تا بالای زانو پوشید که یک پنجه نوک تیز و ارتفاع پاشنه آن حدود سه اینچ بود. اخیراً، کلوم تمایل خود را به چکمه‌های بلند تا بالای ران با تمام طرح‌هایی که ظاهر او را ساده‌تر می‌کنند، نشان داده است.

وقتی صحبت از سلیقه مد کلوم می شود، او تمایل دارد لباس های مدرن و مد روز را ترجیح دهد. به عنوان مثال، او اخیراً یک لباس بنفش بند و کفش‌های پاشنه بلند برای یک لباس شیک پوشیده است، و ما حتی دیدیم که او لباسی با الهام از قافیه مهد کودک پاپ آرت سه بعدی Moschino همراه با صندل‌های پلتفرم متالیک صورتی برای یک لباس شیک پوشیده است. زیبایی شناسی هنری

مجری و داور «Making the Cut» در طول سال ها در صنعت مد نامی برای خود دست و پا کرده است. او در کمپین های لیز کلیبورن و مارک جیکوبز بازی کرد. او همچنین سال ها در اوایل دهه 2000 میزبان شوی مد مشهور ویکتوریا سیکرت بود.

از کلوم پیروی کنید و یک جفت چکمه نقره‌ای به تن کنید تا لباس‌ها را با هم ترکیب کنید.

برای خرید: INC International Concepts Saveria Boots Over-The-Knee، 59 دلار (199 دلار بود)


بوت Vev Mix شماره 6

اعتبار: DSW

برای خرید: Boot Mix No. 6 Vev، 80 دلار.


چکمه ثبت اختراع Alexandre Vauthier 105

اعتبار: FWRD

برای خرید: چکمه ثبت اختراع 105 Alexandre Vauthier، 1350 دلار.

برای دیدن بهترین سبک فرش قرمز کلوم، گالری را مرور کنید.