اطلاعات انتشار – اخبار کفش


Vans و BAPE با همکاری دوم بازگشته اند. این برندها در پاییز گذشته برای اولین مجموعه خود با هم متحد شدند، که به سرعت به یک کالای داغ در StockX و سایر بازارهای فروش مجدد تبدیل شد.

Bape از سال 1993 لباس های خیابانی ژاپنی را به جهان عرضه کرده است. Bape که در ظرف ذوب مد در شیبویا، توکیو تأسیس شد، با ساخت تی شرت های محدود شروع به کار کرد. تقریباً سه دهه بعد، برچسب مد اکنون یک موسسه جهانی است که به خاطر تجسم بیان خلاقانه از طریق نگرش و طراحی و الگوهای استتار مشخص خود شناخته شده است.

این میراث با ریشه‌های مشترک فرهنگ خیابانی و بیان خود، با برخوردی از هویت‌های نمادین زنده می‌شود و در نتیجه مجموعه‌ای از لباس‌ها و کفش‌ها به وجود می‌آید که شبح‌های کلاسیک را دوباره تعریف می‌کند.

این مجموعه جدید بازسازی دو مدل از نمادین‌ترین مدل‌های کفش Vans را شامل می‌شود: Sk8-Hi و Old Skool. SK8-Hi با نمایش یک طرح BAPE چند رنگ، دارای گرافیک نمادین BAPE با مسدود کردن انگشت سنتی مرتبط با برند Vans است. Old Skool 36 DX دارای بدنه بوم جیر ساده و نمادین ترین کاموی ABC BAPE است.

دو تی‌شرت محدود سیاه و سفید با جزئیات آرم و تصویری پر جنب و جوش از Vans x BAPE Sk8-Hi اطراف کپسول را احاطه کرده‌اند. این تی‌شرت‌ها دو پایه اصلی صحنه لباس‌های خیابانی را جشن می‌گیرند.

مجموعه جدید به صورت آنلاین و در فروشگاه های Vans و BAPE فروخته می شود و از شنبه 26 فوریه در سراسر جهان در دسترس خواهد بود.

پیام بگذارید