آدرینا لیما نوزاد سومی را باردار است و در TikTok – Footwear News اعلامیه ای ارائه می کند


اگر از طریق پیوندی در وب‌سایت ما، یک محصول یا خدمات بررسی شده مستقل را خریداری کنید، Footwear News ممکن است کمیسیون وابسته دریافت کند.

آدریانا لیما فرزند سوم خود را باردار است.

این مدل برزیلی، 40 ساله، امروز یک ویدیوی TikTok را به اشتراک گذاشت که این خبر خوب را نشان می دهد. این ویدئو با لیما شروع می شود که نشان می دهد دوست پسرش، آندره لمرز، چگونه دوست دارد او را با شوخی های پرش در مکان های مختلف بترساند. به عنوان یک شکل خنده دار و خوب برای بهبودی، لیما به لمرز تست بارداری مثبت خود را نشان می دهد که باعث می شود چشمان او بزرگتر شوند. این ویدیوی زیبا با نمایش سونوگرافی لیما همراه با ضربان قلب کودکش به پایان می رسد.

@آدریانا لیما

#firstiktok #کودک #سورپرایز

♬ (عشق تو مرا بالا می برد) بالاتر و بالاتر – جکی ویلسون

این سومین نوزاد لیما پس از والنتینا لیما یاریچ 12 ساله و سینا لیما جاریک 9 ساله است که هر دو از ازدواج قبلی او با بسکتبالیست حرفه ای سابق صربستانی مارکو یاریچ هستند.

مدل مشهور ویکتوریا سیکرت در سال 2018 به عنوان سفیر برند پوما خدمت کرد و به کارا دلوین و سلنا گومز پیوست. و همچنین کفش هایی را برای این غول لباس ورزشی طراحی کرد.

لیما در سال 2019 به FN گفت: “امسال، حدود یک ماه پیش، من نیز یکی از طراحان پوما شدم.” شش بار در هفته در باشگاه، بنابراین وقتی تمرین می‌کنید و تمرین‌های مختلف را امتحان می‌کنید، متوجه می‌شوید که چه چیزی کم است و چه چیزی می‌توانید به خط لباس و کفش اضافه کنید.

در اولین مجموعه لیما با این برند، او قطعاتی با الهام از بوکس با رنگ لباس های خیابانی خلق کرد که شامل سه رنگ مختلف از مربی های Shatter XT بود.

لیما گفت: “ما اکنون این سه کفش بوکس مختلف را ایجاد کرده ایم و برای تمرینات سنگین شگفت انگیز هستند.” «مچ پاهای شما کاملاً محافظت شده است، و [the sneakers] بسیار سبک وزن هستند و برای بیرون از باشگاه نیز مد هستند.

برای مشاهده سبک فرش قرمز جسورانه لیما در طول سال ها، گالری را مرور کنید.