10 بهترین جوراب فشرده برای فاشیای کف پا در سال 2022 – اخبار کفش


اگر از طریق پیوندی در وب‌سایت ما، یک محصول یا خدمات بررسی شده مستقل را خریداری کنید، Footwear News ممکن است کمیسیون وابسته دریافت کند.

هرکسی که درد شدید پاشنه و قوس پا را تجربه کرده باشد که به آن التهاب کف پا نیز می‌گویند، می‌داند که می‌تواند بسیار جدی باشد. خوشبختانه اکثر بیمارانی که از این بیماری رنج می برند با چند روش ساده درمان خانگی علائم خود را بهبود بخشیده اند. علاوه بر استفاده از کفی‌های مخصوص و کفش‌های ورزشی، از جمله کفش‌های پیاده‌روی و کفش‌های دویدن، که برای کمک به درمان ورم کف پا طراحی شده‌اند، پوشیدن جوراب‌های فشاری برای فاسیای کف پا یکی از بهترین راه‌های دفاعی شما در برابر درد است.

فاشیای پلانتار چیست؟

فاشئیت کف پا زمانی اتفاق می افتد که نوار فیبری سفت و سخت (که به عنوان فاسیا شناخته می شود) که استخوان پاشنه پا را به پایه انگشتان پا متصل می کند، زخمی یا ملتهب می شود. درد معمولاً به تدریج شروع می شود و مانند یک کبودی است که با گذشت زمان بدتر می شود. بیشتر افراد بلافاصله پس از بیدار شدن در صبح یا پس از مدتی نشستن متوجه درد می شوند. و متأسفانه، اگر فوراً التهاب کف پا را درمان نکنید، می‌تواند به یک بیماری مزمن دردناک و آزاردهنده تبدیل شود که منجر به علائمی در پا، زانو، لگن و پشت شما می‌شود.

فواید جوراب های فشاری برای فاسییت کف پا

جوراب های فشاری راهی آسان برای درمان زودهنگام درد کف پا هستند. از آنجایی که آنها از پارچه محکم بافته شده ای ساخته شده اند که پا را در آغوش می گیرد تا فشردگی تدریجی ایجاد کند، به تحریک گردش خون کمک می کند که تورم و درد کمتری را کاهش می دهد. استفاده از جوراب های فشرده در ترکیب با سایر درمان های خانگی می تواند به شما کمک کند در کمترین زمان احساس بهتری داشته باشید.

چگونه بهترین جوراب را برای ورم کف پا پیدا کنیم؟

جکی سوترا، متخصص پا در نیویورک و عضو آزمایشگاه نوآوری ویونیک، می‌گوید افراد مبتلا به فاشیای کف پا باید از جوراب‌های فشاری سبک وزن با تقویت‌کننده در قوس پا استفاده کنند. او می‌گوید: «جوراب‌های فاشیای کف پا را می‌توان به‌صورت روزانه در طول دوره‌ی شعله‌ور شدن موقت فاسییت، در صورتی که برایتان مفید باشد، استفاده کرد.» “اگر آنها را ترجیح می دهید، یا اگر متوجه شدید که مستعد ابتلا به یک مورد مزمن فاشیای کف پا هستید، ممکن است جوراب انتخابی شما نیز باشد.”

نکته مهم دیگری که باید در نظر داشته باشید این است که جوراب های فشرده تنها در صورتی کار می کنند که به درستی جا بیفتند. سوترا می‌افزاید: «جوراب‌های فشاری شما نباید خیلی سفت باشند و باعث ناراحتی، بی‌حسی، سوزن سوزن شدن یا فرورفتن پوست شوند.» “اگر این اتفاق افتاد، خودتان را بسنجید – احساس باید پشتیبان پاهایتان باشد، مانند در آغوش گرفتن، نه منقبض یا فشرده.” و اگر جوراب های فشرده شما خیلی بزرگ باشند، هدف آنها را کاملاً شکست می دهد.

مقدار فشار وارد شده از یک جفت جوراب فشاری بر حسب میلی متر جیوه یا میلی متر جیوه بیان می شود. اکثر جوراب‌های فشاری استاندارد 15 تا 20 میلی‌متر جیوه هستند و می‌توان آنها را بدون نسخه خریداری کرد، اما در صورت نیاز به پشتیبانی اضافی، گزینه‌های درجه پزشکی با سطوح بالاتر فشرده‌سازی نیز وجود دارد.

ما 10 بهترین جوراب فشاری برای فاشیای کف پا را برای شما آورده ایم که با در نظر گرفتن راحتی، قابلیت تنفس و دوام طراحی شده اند.

جوراب فشاری متوسط ​​زنانه Sockwell

این سبک Sockwell برای کسانی که تازه شروع به تجربه درد فاسییت کف پا کرده اند فشرده سازی متوسطی را ارائه می دهد و دارای فناوری accu-fit برای هدف قرار دادن نقاط فشار در امتداد پا است. این جوراب ها از ترکیب پشم مرینو و نایلون ساخته شده اند، همچنین تنظیم کننده حرارت، رطوبت گیر هستند و با کشش خوبی ساخته شده اند تا به راحتی انواع پا را در آغوش بگیرند. آنها برای فعالیت های روزمره مانند پیاده روی، دویدن، دوچرخه سواری، پیاده روی و غیره طراحی شده اند.

یکی از داوران نوشت: «چه تفاوتی در مقایسه با جوراب‌های معمولی ایجاد می‌کنند. «من قبلاً هرگز چنین احساسی در مورد جوراب نداشتم. دوستانم از اینکه به آنها بگویم چقدر عالی هستند خسته شده اند، اما من نمی توانم جلوی خود را بگیرم. من در ابتدا یک جفت خریدم اما از آن به بعد دو جفت دیگر خریدم. آنها پاهای من را در هوای ژانویه گرم نگه می دارند اما خوب و قابل تنفس هستند.


جوراب

اعتبار: با حسن نیت از آمازون


جوراب فشرده مسی Iseasoo

این جوراب های فشاری Iseasoo فشرده سازی سبکی بین 15 تا 20 میلی متر جیوه ایجاد می کنند و ارتفاع مناسبی برای پوشش 360 درجه اطراف پا دارند. قابل ذکر است، اینها همچنین حاوی مواد جذب کننده رطوبت هستند و با یون های مس ضد میکروبی تزریق می شوند که به مبارزه با باکتری های ایجاد کننده بو کمک می کند. کاربران عاشق این هستند که چگونه این جوراب ها بدون دسته یا غلتاندن در جای خود باقی می مانند. به علاوه، آنها شامل پشتیبانی قوس هستند.


جوراب

اعتبار: با حسن نیت از آمازون


جوراب فشاری جذاب برای زنان و مردان

این جوراب‌های جذاب رنگارنگ نه تنها حس سرگرم‌کننده‌ای به لباس‌ها ارائه می‌کنند، بلکه دارای مناطق فشرده‌سازی هدفمندی هستند که برای مبتلایان به فاسیای کف پا تسکین می‌دهند. پرفروش‌ترین کتاب آمازون برای تقویت گردش خون در امتداد قوس پا و در پاشنه پا طراحی شده است، جایی که معمولاً درد فاشیای کف پا ایجاد می‌شود.

یکی از داوران گفت: «مواد روی این جوراب‌های 15 تا 20 میلی‌متر جیوه جامد به نظر می‌رسد. این ارتفاعات عالی برای پوشاندن مچ پاهای من در جایی هستند که بیشترین تورم را دارم، اما آنقدر بلند نیستند که پوشیدن آنها سخت باشد. ورم پاهایم بعد از چند روز پوشیدنشان کم شده است! »


جوراب

اعتبار: با حسن نیت از آمازون


جوراب فاسئیت کف پا CompressionZ

جوراب‌های فاسئییت کف پا CompressionZ یک آستین محکم بافتنی است که در مچ پا، قوس و پاشنه پا فشرده می‌شود. آنها در نهایت برای دویدن برای تثبیت پاها و تحریک گردش خون برای انرژی بیشتر و تورم کمتر طراحی شده اند. این آستین‌ها را می‌توان زیر شلوار، کفش‌های کتانی و حتی زیر جوراب‌های معمولی پوشید. آنها نازک و قابل تنفس هستند، اما همچنان بسیار بادوام هستند.


جوراب

اعتبار: با حسن نیت از آمازون


جوراب فشاری SB Sox Fasciitis Plantar

این جوراب های فشاری SB Sox به طور خاص ناحیه ای را هدف قرار می دهند که در آن درد فاسییت کف پا رخ می دهد. ویژگی‌های کلیدی آن‌ها شامل ساپورت قوس آجدار و طراحی آستین‌مانند است که می‌توان آن را به راحتی با کفش یا صندل پوشید، همچنین مواد تنفس‌پذیر و رطوبت‌گیر برای جلوگیری از عرق کردن پاها. به خاطر داشته باشید که آنها سطح بالاتری از فشرده سازی را بین 20 تا 30 میلی متر جیوه ارائه می دهند.

یکی از منتقدان نوشت: “این چیزها پاها و زندگی من را نجات داد.” پاهایم کمتر درد می‌کند و می‌توانم سرعتم را تمام شب حفظ کنم. این جوراب ها را با یک غلتک پا ترکیب کنید و آماده هستید. این واقعیت که آنها فراتر از توپ پا گسترش می یابند بسیار بزرگ است.


جوراب

اعتبار: با حسن نیت از آمازون


پاهایم را درمان کن جوراب پلانتار فاشئیت

این جوراب‌های فاشیای کف پا از شرکت Treat My Feet دارای درزهای به هم پیوسته برای فشرده‌سازی بهتر پا و مچ پا هستند. شما می توانید از بین اندازه های مختلف برای مطابقت با خود انتخاب کنید. کاربران می گویند این آستین عالی است زیرا در جای خود می ماند و به اندازه کافی نازک است که می توان آن را زیر جوراب های معمولی پوشید. ناحیه پاشنه به اندازه بقیه جوراب بالشتک شده است، که شامل حمایت قوس و فشرده سازی شدید برای تسکین بهتر درد است. اینها به ویژه برای افرادی که کف پای صاف دارند مناسب هستند.


جوراب

اعتبار: با حسن نیت از آمازون


جوراب فشرده سازی مدرج سری Vitalsox Carbon

با حمایت بیش از 1000 بررسی پنج ستاره در آمازون، جوراب‌های فشرده‌سازی فارغ‌التحصیل Vitalsox در ایتالیا با استفاده از یک ترکیب پلی با خشک شدن سریع و بسیار نرم ساخته شده‌اند. آنها همچنین حاوی یون های نقره هستند که مانند جایگزین های مس، خواص ضد باکتریایی نیز دارند. یکی از منتقدان نوشت: “این جوراب ها را روی پاهای خود بکشید و فوراً به دلیل بافت مواد فشرده احساس خواهید کرد.” “این فوق العاده است.”


جوراب

اعتبار: با حسن نیت از آمازون


جوراب دویدن Go2 کم نمایش جوراب مچ پا ورزشی

به عنوان کم‌کلیدترین گزینه در لیست ما، جوراب‌های دویدن Go2 واقعاً فقط یک ناحیه را هدف قرار می‌دهند: قوس تا پاشنه. آنها برای راحتی نهایی طراحی شده‌اند و فشرده‌سازی سبکی را برای مبارزه با التهاب کف پا و تورم قوس ایجاد می‌کنند. برش تا قوزک پا و خاصیت جذب رطوبت این جفت، آنها را به انتخابی عالی برای یک روز فعال، به ویژه در هوای گرم تبدیل می کند. اینها همچنین با نقره خشک ضد بو در امتداد کفی تزریق می شوند.


جوراب

اعتبار: با حسن نیت از آمازون


جوراب های فشرده ورزشی Physix Gear

این سبک بلندتر از Physix در بین ورزشکاران بسیار محبوب است زیرا فشرده سازی 20-30 میلی متر جیوه را در تمام طول ساق پا ایجاد می کند. این از مواد بسیار نازک ساخته شده است که زیر شلوار یا سایر جوراب‌ها جمع نمی‌شود و قابلیت تنفس دارد، رطوبت را از بین می‌برد و به اندازه کافی پشتیبانی می‌کند تا شما را در همه مکان‌های مناسب بغل کند. اینها به ویژه در امتداد قوس پا حمایت می‌کنند، و چندین بازبین آن‌ها را به دلیل تسکین درد در این ناحیه تحسین می‌کنند. تنها نقطه ضعف این است که قرار دادن آنها دشوار است.


جوراب

اعتبار: با حسن نیت از آمازون


جوراب دویدن کم برش با عملکرد Thirty48

این جوراب های شیک از Thirty48 در رنگ ها و اندازه های مختلف موجود است. اما مهمتر از آن، آنها شامل 15 تا 20 میلی متر جیوه فشرده سازی هستند و از نظر ارگونومیکی متناسب با پای شما طراحی شده اند. جیب های فشاری عمدی به طور محکم در اطراف اعصاب و ماهیچه ها قرار می گیرند تا گردش خون سریع تر را تحریک کنند و التهاب را کاهش دهند. آنها از ترکیب نایلون/لایکرا ساخته شده‌اند، که آنها را انعطاف‌پذیر، راحت و رطوبت‌گیر می‌کند و برای حداکثر راحتی و جلوگیری از تاول کاملاً بدون درز هستند. همچنین برای تسکین بیشتر، بالشتک اضافی در امتداد پاشنه خواهید یافت.


جوراب

اعتبار: با حسن نیت از آمازون