کیم کارداشیان و دوقلو نورث وست در پیژامه های دلخواه صورتی – اخبار کفش


کیم کارداشیان روز پنجشنبه در اینستاگرام خود عکس های سلفی دوست داشتنی با دختر بزرگش نورث وست به اشتراک گذاشت. در فیلم چرخ و فلک، دو نفر مادر و دختر همگی لبخند می زنند و با لباس خواب های آستین بلند هماهنگ با قلب صورتی روی آن ها در آغوش می گیرند. این عکس در حال حاضر بیش از 2 میلیون لایک به دست آورده است و با نظرات متعددی که آنها را بهترین دو نفر می نامند، غرق شده است.

بنیانگذار Skims به سادگی این مجموعه عکس ها را با یک ایموجی قلب صورتی عنوان کرد.

در ماه‌های اخیر، به لطف حساب مشترک TikTok، طرفداران نگاه دقیق‌تری به رابطه شیرین کارداشیان با نورث داشته‌اند. این زوج مرتباً ویدیوهایی از خود در حال رقص، لب‌سینک و تکثیر ویدیوهای ویروسی و همچنین موزیک ویدیوهایی که نورث توسط خودش کارگردانی کرده است، منتشر می‌کنند.

این ستاره واقعیت، نورث را با کانیه وست، به همراه سه کودک دیگر سنت وست، شیکاگو وست و زبور وست به اشتراک می گذارد. چهار فرزند او اخیراً با حضور در جلد کارداشیان ها در Vogue در کانون توجه قرار گرفتند. جلد سومین جلد آن در 8 سال گذشته برای نسخه آمریکایی این مجله است.

برای عکسبرداری، کارداشیان و بچه‌هایش در زمین سیاه بسکتبال خانه‌اش در هیدن هیلز، کالیفرنیا، شرکت می‌کنند. آلوم “Keeping Up With the Kardashians” یک کت شلوار جین کامل Balenciaga به تن داشت که با توجه به اینکه او اخیراً کمپین هایی را برای این برند رهبری کرده است، انتخاب هوشمندانه ای است.

فرزندان او نیز لباس های شیک پوشیدند. نورث که به تمام خواهر و برادرهایش برای عکسبرداری مدل داده بود، در حالی که مهارت های بسکتبال خود را در زمین تمرین می کرد، یک تی شرت سفید Skims با شلوار جین پاره شده Levi پوشید. سنت در پیراهن کاوازاکی با شلوار بنفش فوق العاده به نظر می رسید. در حالی که شیکاگو یک پیراهن فوتبال صورتی با چکمه‌های کابویی سرخابی و لباس‌های مزمور معمولی در فلانل و شلوار باری به تن دارد.

روی گالری کلیک کنید تا جسورانه ترین ظاهر کارداشیان در طول سال ها را ببینید.