هنسی کارولینا با ستاره های بیشتری در نمایش The Blonds NYFW می درخشد – Footwear News


ستارگان برای نمایش مد پاییز 2022 The Blonds که چهارشنبه شب در استودیوی اسپرینگ برگزار شد تا هفته مد نیویورک را با شکوه و زیبایی به پایان برسانند. در واقع، بسیاری از آنها برای کشف جدیدترین مجموعه دیوید و فیلیپ بلوندز در ردیف جلو صندلی داشتند.

اگرچه بلوندها همیشه بیانیه ای دارند، مجموعه پاییز 2022 این جفت، انتقام جویی و ترندهای لباس شب را که از این فصل ظاهر می شود، برجسته کرد. خط جدید آن‌ها شامل چکمه‌های پلت‌فرم فک‌آلود، کفش‌های رکابی و کفش‌های کتانی در رنگ‌های درخشان قرمز، سیاه، سفید و نقره‌ای بود که با میخ‌ها و کریستال‌ها برای نمایش جذاب‌تر پوشانده شده بودند. این مجموعه که با لباس‌های درخشان، براق و شفاف، کت و شلوارهای برش خورده و کرست پر شده بود، جسورانه و پر جنب و جوش بود که زوج طراح امیدوار است مردم پس از دیدن آن احساس کنند.


The Blonds، هفته مد نیویورک، NYFW، Christian Louboutin، نمایش مد، پاییز 2022، چکمه، کفش پاشنه دار، لباس، لباس انتقام، پاشنه، باند

مدل‌ها در نمایش The Blonds Fall 2022 در استودیو Spring در هفته مد نیویورک در 16 فوریه 2022 روی کت واک ژست می‌گیرند.

اعتبار: Mark J. Sullivan/ZUMA/SplashNews.com

دیوید بلوند در مصاحبه ای اختصاصی با FN در مراسم بعد از مهمانی Times Square Edition توضیح داد: “ما می خواهیم مردم احساس آزادی کنند.” “ما می خواهیم آنها احساس کنند که دوباره با هم هستند. ما می خواهیم آنها احساس بیرون رفتن داشته باشند.

بیرون رفتن مطمئناً یادداشتی بود که به آنهایی که جلو و مرکز نشسته بودند داده شد. هنسی کارولینا، خواهر کاردی بی با یک لباس مینی مشکی از The Blonds که با کریستال های نقره ای خیره کننده پوشانده شده بود، وارد شد. قسمت مرکزی با لوله های فلزی، کرست کناری و لهجه گره دار دراماتیک که شکافی جسورانه تا بالای ران ایجاد می کرد، کامل بود. ظاهر اینفلوئنسر با یک خز مشکی و پمپ های نوک تیز برای ظاهری تیز و جذاب تقویت شد. یک گردنبند آویز قلبی شکل و حلقه های درخشان ست او را تکمیل می کند.


The Blonds، NYFW، هفته مد نیویورک، استودیوهای بهار، هنسی کارولینا، لباس مینی، لباس کریستالی، لباس کرست، پمپ، پمپ های نوک پا، پمپ های مشکی، پمپ های رکابی، ردیف جلو، نمایش مد

هنسی کارولینا در نمایش مد پاییز 2022 بلوندز در استودیو اسپرینگ در هفته مد نیویورک در 16 فوریه 2022 شرکت می کند.

اعتبار: Zuma/SplashNews.com

آدام لمبرت به تم های تیره تر مجموعه برای گروه خود متمایل شد، که منطقی است، زیرا مجموعه پاییزی بلوند از خون آشام ها الهام گرفته شده بود. این نوازنده با یک پیراهن بلند قرمز شفاف با الگوی گل‌های مخملی چرخان، لایه‌های لایه‌ای روی ریک اوونز دونده قهوه‌ای تیره با یک کمربند بلند و زیپ‌های ساق پا وارد شد. برای تکمیل ظاهر راک اند رول خود، یک کت قهوه ای نوک تیز، همراه با یک گوشواره نقره ای ظریف و چکمه های جیر قرمز از کریستین لوبوتین، که جفت های سفارشی را نیز برای نمایش مد ایجاد کرد.


بلوندز، NYFW، هفته مد نیویورک، استودیو اسپرینگ، آدام لمبرت،

آدام لمبرت در شوی مد The Blonds’ Fall 2022 در استودیو Spring در هفته مد نیویورک در 16 فوریه 2022 شرکت می کند.

اعتبار: Ouzounova / SplashNews.com

آوا مکس به روند پر زرق و برق شب ادامه داد و قبل از نمایش با هنسی برای پاپاراتزی ها ژست گرفت. خواننده «پادشاهان و کوئینز» به وضوح ترند گلم هفته مد را دریافت کرد و یک صفحه مشکی مشکی با یک کرست جسورانه طراحی شده توسط The Blonds، که دارای بافت چرمی، بند های برجسته زنجیر طلایی و روکشی سلطنتی از کریستال های قرمز، زرد و طلایی بود را به نمایش گذاشت. . ظاهر این نوازنده با گوشواره هایی به شکل قلب درخشان و همچنین شلوار مشکی و پمپ های Tan-Go چرم لاکی توسط Valentino که شامل کفش های پاشنه بلند 6 اینچی بود تکمیل شد.


The Blonds، NYFW، هفته مد نیویورک، استودیو اسپرینگ، هنسی کارولینا، آوا مکس، لباس کریستالی، تاپ کرست، تاپ کریستالی، پمپ، پمپ های مشکی، پمپ های رکابی، پمپ های پلت فرم، پمپ های چرمی، پمپ های مشکی، پمپ های پاشنه بلوک، ردیف جلو، نمایش مد

هنسی کارولینا و آوا مکس در نمایش مد بلوندز پاییز 2022 در استودیو اسپرینگ در هفته مد نیویورک در 16 فوریه 2022 شرکت کردند.

اعتبار: Zuma/SplashNews.com