فروش روز رئیس جمهور آدیداس – تا 70 درصد تخفیف – اخبار کفش


اگر از طریق پیوندی در وب‌سایت ما، یک محصول یا خدمات بررسی شده مستقل را خریداری کنید، Footwear News ممکن است کمیسیون وابسته دریافت کند.

فروش روز پرزیدنت ها، به ویژه فروش پوشاک و کفش، چیزی است که باید تماشا کنید. آنها نه تنها تا حد زیادی بسیار خوب هستند، بلکه در زمانی می آیند که زمستان دیگر جدید و سرگرم کننده نیست. کمدهای ما خسته کننده به نظر می رسند و همه ما می توانیم از یک چیز کوچک برای کم کردن روحیه استفاده کنیم. شاید، مانند یک جفت Stan Smiths با تخفیف برای استفاده روزمره یا کفش دویدن UltraBoost. روز رئیس جمهور امسال 21 فوریه است، اما فروش از هم اکنون آغاز می شود. در حال حاضر می‌توانید از تبلیغات آدیداس، که شامل 30 درصد تخفیف اضافی و اقلام جدید تا 70 درصد صرفه‌جویی است، خرید کنید. فقط از کد استفاده کنید هدف برای استفاده از پیشنهاد

بهترین بخش در مورد این فروش ویژه آدیداس این است که تقریباً همه چیز از جمله محصولات همیشه مورد تقاضا و قیمت بالا مشخص شده است. قبلاً می‌دانید که آدیداس برخی از بهترین کفش‌های کتانی تمام دوران را می‌سازد، و این فروش فرصتی عالی برای گرفتن چیزی برای پوشیدن هر روز و چیزی برای تقویت تمرینات شما است. اگر به دنبال کفش‌های پیاده‌روی، کفش‌های مخصوص دویدن یا کفش‌های ورزشی بسکتبال هستید، به ترتیب Adidas PureBoost، UltraBoost 22 و Dame 7 Extply را پیشنهاد می‌کنیم. برای ارتقای کفش های خود برای تمرینات متقابل، Fluidflow 2.0 از آدیداس را انتخاب کنید و برای دویدن در فضای باز، مورد علاقه خود را از محدوده Terrex انتخاب کنید. اگر در حال دویدن در بخارات کفش هستید، یا فقط به چیزی نیاز دارید که به تمرینات قدیمی خود حس جدیدی بدهد، یک جفت کفش ورزشی فنری ممکن است این کار را انجام دهد.

در کنار کفش‌های آموزشی عالی و کفش‌های کتانی دویدن، این فروش همچنین دارای گزینه‌های سرسره کار از خانه است، مانند صندل کلاسیک Adilette آدیداس که برای هوای گرم نیز عالی است. بعلاوه، آدیداس تعداد گزافی از کفش‌های کتانی سفید مناسب برای این موقعیت، از جمله کفش‌های تنیس کلاسیک، برخی از راحت‌ترین کفش‌های کتانی موجود در بازار و کفش‌های کتانی سفیدی که با هر چیزی که دارید ارائه می‌کند. آنها را بپوشید، لباس بپوشید و آنها را در داخل و خارج از خانه بپوشید.

برای تکمیل کفش‌های کتانی جدید، می‌توانید تاپ و کتانی‌های ورزشی، هودی‌ها و مجموعه‌ای از لوازم جانبی را که به همان قیمتی که قبلاً دیده‌اید ارزان هستند، تهیه کنید. آخر هفته خرید خوبی داشته باشید!

آدیداس استن اسمیت، مربیان مردانه


اعتبار: توسط آدیداس

مربی آدیداس UltraBoost 22 زنانه


اعتبار: توسط آدیداس

Adidas Hoops 3.0، کفش کلاسیک مردانه


اعتبار: توسط آدیداس

آدیداس FDWFD پالس، کفش مردانه


اعتبار: توسط آدیداس

تی شرت آستین بلند مردانه تکفیت آدیداس


اعتبار: توسط آدیداس

کفش پیاده روی مردانه آدیداس Terrex Swift R3


اعتبار: توسط آدیداس

آدیداس سوپرنوا، کفش زنانه


اعتبار: توسط آدیداس

سرسره آدیلت زنانه آدیداس


اعتبار: توسط آدیداس


ژاکت آیکون های آینده زنانه آدیداس


اعتبار: توسط آدیداس

آدیداس Utilitas Parka زنانه


اعتبار: توسط آدیداس