آیلین گو مدال‌های طلای المپیک خود را با کلاه قرمز تیره نشان می‌دهد – Footwear News


اگر از طریق پیوندی در وب‌سایت ما، یک محصول یا خدمات بررسی شده مستقل را خریداری کنید، Footwear News ممکن است کمیسیون وابسته دریافت کند.

آیلین گو مدال های خود را با سبکی به نمایش گذاشت. اسکی باز چینی-آمریکایی سبک آزاد امروز با انتشار عکسی در اینستاگرام سه مدال خود را که در المپیک 2022 پکن کسب کرده بود به نمایش گذاشت.

گو در توضیح عکس نوشته است: «ببین مامان، من واقعا این کار را کردم. #تریفکتا”

برای ظاهر، او یک یقه یقه اسکی قرمز آستین بلند به همراه شلوار چرمی پوشیده بود تا ظاهری شیک در زمستان داشته باشد. برای لوازم جانبی، او یک کلاه سطلی فازی قرمز برای ظاهری سرگرم کننده بر سر داشت. مدال طلای او در بیگ ایر زنان، طلای او در هاف پایپ زنان و نقره او در اسلوپ استایل زنان بر گردن او بود. و او با گل آرایی های زیبا احاطه شده بود. اگرچه گو در ایالات متحده متولد شد، اما تصمیم گرفت در سال 2019 از نمایندگی ایالات متحده به چین نقل مکان کند.

وقتی صحبت از زیبایی شناسی لباس ضروری گو به میان می آید، او تمایل دارد لباس هایی را انتخاب کند که بر راحتی و طراحی تاکید دارند. در فید اینستاگرام خود، او اغلب لباس‌های فعالی را انتخاب می‌کند که مطابق با آن شهرت باشد. او همچنین تمایل زیادی به قطعات چاپ شده و لباس های ژولیده دارد. و وقتی صحبت از کفش به میان می‌آید، او تمایل دارد از کفش‌ها و چکمه‌هایی استفاده کند که با سلیقه‌های متمایز او مطابقت داشته باشد.

گو همچنین در صنعت مد نامی برای خود دست و پا کرده است. او در حال حاضر با IMG Models قرارداد مدلینگ دارد. گو همچنین در کمپین های برندهای لوکس مانند لویی ویتون و ویکتوریا سیکرت بازی کرده است. او همچنین در یک کمپین تبلیغاتی برای Tiffany & Co بازی کرد و سفیر این برند نمادین جواهرات بود.

پیام بگذارید