در اینجا نحوه خرید آمده است – اخبار کفش


اگر محصول یا خدماتی را که به طور مستقل بررسی شده را از طریق پیوندی در وب سایت ما خریداری کنید، Footwear News ممکن است کمیسیون وابسته دریافت کند.

نسخه جدیدی از کفش ورزشی آدیداس Yeezy BSKTBL Knit به زودی عرضه خواهد شد.

این غول پوشاک ورزشی از طریق برنامه عرضه Yeezy خود تأیید کرده است که کفش سبک زندگی کانیه وست با الهام از بسکتبال، فردا در جدیدترین نسخه «Energy Glow» عرضه خواهد شد.

مدل بافتنی جدید آدیداس Yeezy BSKTBL دارای یک طرح رنگی دو رنگ با رنگ سبز است که نیمه پایینی رویه Primeknit را می پوشاند که با یقه مچ پا مشکی دراز و توری های مشابه متضاد است. اضافه کردن به طراحی پر جنب و جوش، یک پاشنه فلزی نقره ای که با برخورد نور به سطح منعکس می شود. تکمیل طراحی، یک محفظه زیره نیمه شفاف با بالشتک Boost تمام قد است، در حالی که زیره لاستیکی سبز رنگ ظاهر را کامل می کند.


قسمت میانی بافتنی آدیداس Yeezy BSKTBL “Energy Glow”.

اعتبار: توسط آدیداس

جدیدترین رنگ بافتنی آدیداس Yeezy BSKTBL “Energy Glow” با انتشار امروز Yeezy Boost 350 V2 CMPCT “Slate Red” و همچنین Yeezy 500 “Blush” به ماه شلوغ انتشارات آدیداس Yeezy در فوریه خواهد پیوست. شنبه برای اولین بار از سال 2018.

آدیداس Yeezy BSKTBL Knit “Energy Glow” فردا ساعت 8 صبح به وقت شرقی از طریق برنامه تایید شده، Adidas.com/Yeezy و در خرده فروشان منتخب آدیداس Yeezy عرضه می شود. این کفش با برچسب قیمت 300 دلار عرضه خواهد شد.

در اخبار مربوط به آدیداس Yeezy، رنگ جدید “Stone Sage” از فوم رانر محبوب Yeezy قرار است در ماه آوریل منتشر شود.


نمای جلویی از بافتنی آدیداس Yeezy BSKTBL “Energy Glow”.

اعتبار: توسط آدیداس


نمای بالا به پایین از بافتنی آدیداس Yeezy BSKTBL “Energy Glow”.

اعتبار: توسط آدیداس


زیره Adidas Yeezy BSKTBL Knit “Energy Glow”.

اعتبار: توسط آدیداس

پیام بگذارید